Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikortól kell számolni a...

Mikortól kell számolni a macska vemhességét?

Figyelt kérdés
Február 13.án kezdett el tüzelni és 18.án maradt abba. most akkor ezt 13ától vagy 18 tól kell néznem..kicsit aggódok mert már nagyon nyugtalankodik szegény és olvastam hogy 60. nap előtt születő cicák koraszülöttnek tudhatóak be és...
2010. ápr. 12. 23:04
 1/6 A kérdező kommentje:
még jóhogy megszólaltam ...elkezdődött szerintem..:( nemtudom mit csináljak vagy mit ne..
2010. ápr. 12. 23:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
figyelj! hagyd a cicát! rakd egy nyugodt helyre arrébb menni már nem fog. én is mikor nyervogott a macskám hogy "itt az idő" gyors megfogtam és beraktam egy dobozba amit direkt szülőszobának csináltunk ha meg már kinn van a kicsi feje hagyd és ne zavard
2010. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szia!

Ez egy jó kis link, innen mindent megtudhatsz. A párzás időpontjától kell számolni, ami kb. 15-16. körül lehetett. Én úgy tudom, hogy 56 nap előtt kritikus.

2010. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mi van a kicsikkel? :)
2010. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, akkor miért nem kérdezted meg az állatorvost, amikor a vemhes macskát megvizsgálta? Vagy miért nem hívod most telefonon?
2010. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szülte meg este...folyt valami víz..gondolom magzatvíz meg vérzett kicsit de semmi nem történt
2010. ápr. 13. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!