Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kis cicám nem tudom...

Kittidudas084 kérdése:

Van egy kis cicám nem tudom miért de halottnak tetetti magát néha de miért van ez megbelondult vagy a kégjeibe van probléma? Mert ha igen akkor inkább oda adom valakinek nem nevelem fel mert még a másik kis macskát megrontja.

Figyelt kérdés
Akkor lene egy csomó rossz kis cicám.
2016. jún. 18. 21:37
 1/4 anonim válasza:
100%
Alszik... Kiskorában mind kikapcsol mintha hulla lenne de nem az csak ALSZIK
2016. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,mi az a kégjei,de szerintem a macskának semmi baja, te viszont mindenképp add oda másnak, mindenképp jobban jár a kis állat.
2016. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az "génjei" akar lenni szerintem és azt a macskát max. te fogod megrontani. A kismacskák köztudottan eléggé pörgősen játszanak de ettől nem őrültek.


"Akkor lene egy csomó rossz kis cicám"


Most amúgy arra gondolsz hogy majd szaporítani fogsz? vagy fejtsd már ki jobban kérlek. Mi egyáltalán a bajod? mi az igazi kérdés? Valahogy nem értem.

2016. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az állattartást csak bizonyos IQ szint felett kéne engedélyezni.....
2016. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!