Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szemétség macskát vízipisztoll...

Szemétség macskát vízipisztollyal elriasztani?

Figyelt kérdés

Van egy pofátlan kóbor macska, aki állandóan bejár a kertünkbe, bántja az idős cicánkat is. Hiába zavartam, nem érdekelte, minden nap jön.

Lehet gyerekes dolog, de megtaláltam az ezeréves vízipisztolyomat, ami jó erősen lő, elég sok vizet fel lehet vele szívni.

Ma is jött a macska, kikommandóztam a kertbe és telibe lőttem. Szerencsétlen kb. szívrohamot kapott, de elpucolt nagyon gyorsan.

Ha minden nap kap egy adagot, vajon el fogja végre kerülni a házunkat?



2016. jún. 19. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En is kergetnem ha bantana az enyemet.. lodd csak, de szerintem ne a fejet hanem a feneket vagy a combjat.

imadom a macskakat, de az idegen eroszakosakat en is uzom :D

2016. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kicsit bűntudatom volt utána, de sajnos oda lesz készítve a teraszra a "fegyver" :)
2016. jún. 19. 22:59
 3/7 Maxitabi ***** válasza:
100%
Otthoni nevelésre is ajánlják, én pl virágspriccelővel csinálom a sajátjaimmal... Csak vigyázz, hogy ne a szemére célozz!!!
2016. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az arcara mindenfelekeplen vigyazz
2016. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Szerintem ezekkel a játék vízipisztolyokkal nem lehet sérülést okozni még akkor sem ha történetesen a fejét érné, kellemetlen érzést viszont igen és meg is ijeszti rendesen. Természetesen nem az a cél, hogy fejbe lőjük de nem igazán lehet ezekkel célozni max irányba tartani és spriccelni. Szerintem legközelebb már az is elég lesz, ha csak a közelébe lősz.:D
2016. jún. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2016. jún. 20. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársam bringával kergeti őket...
2016. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!