Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogyan ajándékozzátok el?

Ti hogyan ajándékozzátok el?

Figyelt kérdés
A cicák nemsokára 8 hetesek lesznek. Ti milyen módszerrel ajándékozzátok el őket? Ez az alom az első és az utolsó, mert a cica ivartalanítva lesz.

2016. jún. 26. 14:08
 1/9 A kérdező kommentje:
A kérdésből véletlenül kimaradt, hogy a kiscicákat
2016. jún. 26. 14:09
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Mikor falun laktam ott mindenki ismert mindenkit, így akinek macskára volt szüksége az jelezte hogy ha elvihető korba lépnek a kiscicák akkor kell neki egy vagy kettő. Így minden cicának volt mindig gazdája még úgy is hogy egyik macskát sem ivartalanítottuk.
2016. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Írd ki fészbukra, macskás csoportokba.
2016. jún. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért kellett a #2 válaszolót lepontozni?
2016. jún. 26. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

azért mert ész nélkül szaporít.

de nem én pontoztam le.. csak tényleg nem tesz ezzel jót az anyamacskáknak sem és a többi macskának sem, mert elveszi a lehetőséget más kidobott , menhelyre adott cicák elől.

egyébként facebookos csoportokba és jófogásra tedd fel. esetleg a környéken ragassz ki képeket róluk .

2016. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Mert falusi primkó és szaporítja a macskákat...
2016. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Miert te nem akarsz szaporodni? :D
2016. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akármikor csak találkoztok valamilyen ismerősötökkel, kérdezzetek rá. Facebookon is kérdezősködhettek, akár bejegyzés akár üzenet formájában. Vannak ilyen oldalak amelyek segítenek ebben és megosztják a "hirdetésedet" kérésre. Csoportok is jók persze, valamint ha ismered a kiscica.hu oldalt, oda is felteheted a képüket, elérhetőségeidet. :) Sajnos nem egyszerű gazdát találni a macsekoknak, egyik barátnőmnél most szült a cica, szülők körbe kérdezgettek mindenhol, a barátnőm is mindenkit ezzel a kérdéssel támadott le, de csak engem sikerült találniuk. Sok sikert a keresgéléshez, de csak is felelős embereknek add oda őket! Hány cicáról van szó? :) Egyébként eddig egyáltalán nem is gondolkodtatok azon, hogy kinek fogjátok adni őket?
2016. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk minden évben születnek cicák, mi ide a kecskeméti piacra visszük ki őket, 2-3 óra alatt az összesen el szokták vinni.

Szoktam hirdetni Vaterán, Irányárban is, de a piacra vitel mindig beválik, gyorsan gazdát találnak.

2016. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!