Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek tapasztalata a...

Atti-73 kérdése:

Van valakinek tapasztalata a Natures Protection száraztáppal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az oldalukon lévő információk alapján jó minőségű tápnak tűnik és ezt tükrözi az ára is. Kérdeztem állatorvostól de még nem annyira ismerik. Ha valakinek van tapasztalata kérem ossza meg, előre is köszönöm!

#NaturesProtection
2016. jún. 30. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak ennél jobbak is ugyan ilyen árban de ez sem tűnik rossznak.
2016. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Én ezt vettem első száraz tápként kb féléves koráig kapta, mármint az N P kitten-t . Szerintem jó cucc, legalábbis a cica szerette és teljesen egészséges "hatalmas" kandúr lett belőle.:D Később már nem nagyon kapott, jobban mondva nem igen ette a száraz tápokat. Kiegészítő kajának vegyesen vettem kimértet amibe mindegyik fajtából tetettem egy-egy kanálnyit a legdrágábból és az olcsóbbakból is. Szerintem próbáld ki.
2016. júl. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2016. júl. 1. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!