Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kergethetném el örökre...

Hogyan kergethetném el örökre az éjszaka randalírozó macskákat?

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ, hogy honnét.

Ha tetőről, akkor nem sokat tehetsz. Ha meg tudod fogni őket, akkor a nyakukba akaszthatsz egy levelet, hogy a kedves gazdi ne engedje ki a macskáját éjszaka, mert téged rohadtul zavar. Ha van benne annyi, akkor megpróbálja még 9-10 óra előtt becserkészni a cicát. Ha ez sem segít, akkor bocsi...

Ha a kertből, akkor ajánlom, hogy nézz utána: vannak nagyon jó ultrahangos macskariasztók. Ezek általában maximális szolgálatot nyújtanak.


Nem szeretem a "keményebb" megoldásokat.

A kutya beszerzését azért nem ajánlom, mert egy kutyát nem erre a célra kell tartani, hanem szeretni is kell, szóval meg kell neki adni a kellő dolgokat.

Te tudod, hogy mennyire "szeretnéd" bántani a macskákat.

2008. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vanak kutyáim de azok az útra nem tudnak kimenni és nehogymár én fizessek még macska riasztóért is a jóédes gazdája fogja meg és zárja szobába a kis kandúrjait akik az én házam előtt udvarolnak
2008. szept. 27. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor a megoldás: beszélni a szomszéddal!
2008. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
A legegyszerűbb lenne az ivartalanítás. Akkor nem lenne udvarlás. Nem lennének felesleges almok. Szólni kéne a tulajdonosnak, hogy ivartalanítassa aki a macskáját, manapság ez rutin műtét és mostanság lesz ivartalanítási akció. A másik megoldás: tűrsz. :(
2008. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!