Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnak is van benti ivartalaní...

Másnak is van benti ivartalanított nőstény verekedős cicája?

Figyelt kérdés

Cicám sajnos tegnap ölre ment egy kinti macskával, ami számomra még most is hihetetlen, mert ő egy ivartalanított nőstény brit cica félős természetű. Benti cica de kijárós és mióta tanyára költöztünk ,külföldről ahol alig volt kert csak betonudvar ahol szörnyen unta magát, most végre szabadon járhat hatalmas a porta. Szerencsére leszokott az utcán való mászkálásról, eleinte inkább kifelé császkált csak nem tudtam szem előtt tartani és féltettem nagyon(a tanya pár száz méterre van a város szélétől tehát lakók vannak nem is olyan messze ezért macskák is).

Másodjára verekedett egyszerűen belemegy sztem ő is kezdi el de azelőtt soha még csak nem is talákozott macskákkal szerintem ezért is olyan ellenséges, bizalmatlan. Pedig én azt hittem az én kis kényes, félős cicámról hogy majd rohan befelé idegen macskák elől háát nem :( inkább ölre megy. Első verekedése is egy hatalmas kan macskával történt csak azt hallottam ahogy vergődnek a földön rohantam kifelé akkor már kerítésen át berohant a cicám. Akkor megúszta épp csak a tappancsán volt egy szúrás ott szivárgott kis vér. Most komolyabb belekapott a másik a szájába és az ínyét érte nyivákolt is párszor, nyeldekel nem is eszik. Orvos jött és beoltotta.

Másnak is van gondolom verekedős cicája na de nőstényeknél csak nem gyakori, legalábbis nem gondoltam volna.


2016. júl. 4. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A mienk ivartalanítas után gyerek lett megit.

Kiskorába mindig megtámádott minket aztán ahogy beérett megnyugodott nem kapott ida mikor simogattuk aztán ki lett ivartalanítva és most megint verekedik velünk.

2016. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:) Az enyém se karmolt még soha senkit meg. Más tészta ,hogy őkelme nem barátkozik senkivel sem, ha felveszik ,nyaggatják akkor is csak a hangját hallatja és sohase karmokkal de próbál kiszabadulni a kezek közül :D
2016. júl. 4. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!