Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Használ a macskamenta?

2007. jan. 6. 12:28  Privát üzenet  

A válaszok

Nálunk ímmel-ámmal, de bevált!

Ha befújtuk egy játékát, például a plüss zsiráfot macskamentával, először csak megszagolgatta (jó hosszan), aztán otthagyta, de később mindig rácuppant, és már piciny tappancsainak az ölelésében találtuk a zsiráfot. Sugárzott a macska közben a boldogságtól!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2007. jan. 6. 12:31 Privát üzenet
Nekünk bevélt,régi,nem használt játékokra,kaparófára,új bútorra,vagy bármire rácsöpögteted és hempereg,dörgölőzik a cica-legalábbis az enyém:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2008. aug. 5. 18:06 Privát üzenet
Én a tavasszal cserepeset vettem, a macska transzba esett tőle. :) A szárítottal pedig érdemes bármit bekenni, dörgölőzik hozzá.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2009. febr. 24. 13:32 Privát üzenet
Mire kell a macskamentának?

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2010. jún. 16. 14:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Használ valaki Scoopfree-macskaalomtisztító automatát?
Használ valaki Premiere White Sensation csomósodó almot? Jó?
Hogyan lehet eltávolítani a bolhákat ha nem használ a bolhaírtó?
Használ valamit a bolha nyakörv?
Mennyire baj az, ha macskaalom helyett csíkokra tépett újságpapírt használ a cica?
Mivel kezelhetem a cicám szemét? Tiszta csipa állandóan, kamilláztam de nem használ.

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!