Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Le kell vágni a macskaszőrét?

Le kell vágni a macskaszőrét?

Figyelt kérdés
A kis gyerek kint hagyta az intelligens gyurmáját de a macska belefeküdt és nem jön ki a szőréből. Tipp? Semmi vegyszert vagy oldószert nem merünk használni nehogy lenyalja magáról

2016. júl. 5. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyszert nem is szabad, macskasamponnal lehet megfürdetni, aprófogú bontófésűvel amennyire csak lehet kiszedni belőle, de reméljük, hogy a sampon kihozza. (fésűvel óvatosan, nehogy kitépjétek a cica bundáját)

Ha nem sikerül, én rácsörögnék az állatorvosra, hátha tud vmi jó módszert, mielőtt kivágnám a szőrét.

2016. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, azért is állok még kérdő mert ez ilyen másfajta gyurma de meg próbáljuk a sampont köszönöm!
2016. júl. 5. 18:49
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Sajna alkohol az oldószere nem hiszem mással oldható, de talán fordulj a gyártóhoz a kérdéseddel, akár a kisgyerek hajába is beleragadhatott volna. Esetleg a dobozon nincs valami megjegyzés hasonló esetekre. Ami a macskanyírást illeti, nekem egyszer nyírnom kellett az enyém valami nyúlós, szurkos cuccba fetrengett, nem volt mit tenni maradt az olló. Ne tudd meg, hogy nézett ki, kénytelen voltam kölcsönkérni egy gépet, hogy kicsit kiigazítsam, hát sokat az sem segített.:D Viszonylag hamar kinő a szőre de addig olyan hatást kelt mintha rühes lenne. Én egy időre be is zártam mert féltem, hogy rühesnek nézik és esetleg bántani fogják.
2016. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kis részen van, szerintem nyugodtan ki lehet vágni. Lehet, hogy egy darabig esztétikailag nem lesz az igazi, de inkább a szépsége szenvedjen csorbát, mint az egészsége.
2016. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :) Az alkohol volt a megoldás, utána pedig egy kiadós fürdetés és szerencsére semmi baja! :)
2016. júl. 7. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!