Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem akar a macskám...

Miért nem akar a macskám nyakörvet hordani?

Figyelt kérdés
A macskám egy elég szelíd keverék cica.Nincs ivartalanítva.Vettem neki egy sárga színű fényvisszaverőcsengőscskés bilétás textíl nyakörvet. Drága volt.De amikor ráadtam nem akarta felvenni Sőt idegessen futkozni kezd. Egy forgalmas út mellet lakunk és szerintem kéne nyakörvethordania hordania.Ráaadásul sok macskát vettünk és mind el tűnt de a hidetésre legalább 20 ember válaszolt de senkinél nem volt a a mi cicánk mert nem volt semmi különös ismertetőjele (mert fekete volt) És a macskám már több madarat le skalpolt már.Összegzésben szükségünk lenne erre a nyakörvre de kedves kis cicánk nem akarja fel venni.Tanácsakat és ötleteket várok hogyan tudnám megszerettetni vele ezt a nyakörvet (nem alergiás a nyakörv összatevőire!) Ha valakinek már volt hasonló tapasztalata az is írjon. És kíváncsi lennék egyéb észre vételekre a hámokkal és macskapórázokkal való tapasztalatokkra És azt is szeretném megkérdezni Magyarországon gyakori dolog-e a macska sétáltatás.A válaszokat ötleteket és a tapasztalatokat előre is köszönöm :)
2007. jan. 6. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

fényvisszaverőCSENGŐCSKÉS bilétás textil nyakörvet?

Ez azért nem jo mert a csengőtől megijed a cica!!!!

2007. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
a cicák nemes-ek ezért bőr,arany bilétás,fény vissza verős,nem csengőst de tompitot hangut,és persze szépet kéne inkább venni.az ami neki is ...amivel mongyuk ugy,dicsekedhet más macykáknak.
2007. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán, ha mindenféleképpen meg akarod különböztetni, akkor egy sima bolhanyakörvet tegyél rá, de azt is figyeld, nem-e kidörzsöli a nyakát. (Elfertőződhet!) És persze egyik macska sem csipázza, ha ilyen hülyeségek vannak rajta. Pláne csengő. Egyrészt megijedhet, félhet tőle, másrészt beakadhat bármibe, és könnyen fennakadhat valahol. Veszélyes neki. Nem javaslom a csengőt.


Ja, és madarat fog? Istenkém, ragadozó, nem? Ne várd azt, hogy répát egyen. Evvel kapcsolatban lásd itt a 2. és 3. választ:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__2468-hogy-le..

2007. júl. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne csengőset.Te se örülnél,ha egész nap egy csengővel a nyakadban kellene rohangálnod,gondolom téged is zavarna. Miért erőltetsz rá olyan dolgokat,amik neked sem lennének előnyösek?
2008. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hordom az én cicámat sétálni.De ő bentlakik.Ha kinti cica akkor ne tegyél rá nyakörvet mer felakad és megfullad.
2008. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!