Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskások, szoktatok csipessze...

Macskások, szoktatok csipesszel bolhászni? MIt csináltok a bolhával?

Figyelt kérdés

Én vízbe teszem, ha van bent, ha nincs, akkor meg a bolha egyik végét fogom meg a hegyes csipesszel, és kisollóval kettévágom a bolhát.


De ez csak fehér v világos szőrű cicában/kutyában kivitelezhető.


Amikor elhoztuk a kiscicát, jó helyről hoztuk, azóta mégis 100-nál is több bolhát szedtem ki belőle.


2016. júl. 10. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bolhászok csipesszel, cseppet szoktak kapni. Azóta nem volt ilyen problémánk.
2016. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fressnapfban voltam, de egyrészt horror áron voltak ezek, másrészt meg élvezem, ahogy látom, ha gyűlnek a vizespohár alján.

Port meg nem merek rászórni, kiscica, lenyalná magáról. (mondjuk a nagy is)


És mi az a fehér cucc vajon, ami kijön a bolhából, mikor csipesszel szétroppantom?

Bár akkor te ilyet nem látsz.

2016. júl. 10. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem :) A Fressnapf árait nem ismerem, nálunk elfogadható áron vannak a bolhacseppek. Ezt szoktam használni: [link]

Három hónapra nem rossz ár.

2016. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha bolhafésűt használsz. Amit kifésültem, a sűrű fogak közé szorul, egyszerűen körömmel összeroppantottam. Haladósabb, mint csipeszezni. De mindenféleképpen kezeld valamilyen irtószerrel, mert így csak tenyészted a szegény cicán a vérszívókat és megfertőzöd a lakást is, elterjednek.
2016. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
Hát, csipesszel szerintem sohasem irtod ki a bolhákat, arról nem is beszélve, hogy valószínűleg férges is. Szóval féregirtó is kellene a bolhairtó mellé. Nem tudom neked mi a horror ár, minden esetre megoldást kell találni mielőbb. Természetesen nem kell a legdrágább szert megvenni, de valamilyent azért kellene. Akár házi praktikákat, gyógyfüveket is használhatsz fürdetőszerként( bolhairtás céljából) de a féregirtáshoz meg kell venni a gyári készítményt.
2016. júl. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Annyira jó, hogy élvezed ahogy gyűlnek a pohár alján a bolhák...csak az a nyomorult állat szenved akinek a vérét szívják, szóval véletlenül se vegyél bolha elleni cseppet, inkább szórakozz rajta ha ennyire ingerszegény az èleted és semmi más dolgod nincs.
2016. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az állatos témakörben mindig akad egy idióta, aki csak beszólogat?


Dehogy szenved, jobb dolga van neki állatként, mint neked anyádék mellett.


Trollkodni menj máshova.

2016. júl. 11. 17:40
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem nekem szólt a "kedves" mondatod, de egyetértek azzal, akinek szántad. Gondolod kellemes szegény cicának, hogy marják a bolhák, míg te élvezed a látványukat?? Amiatt

van az, hogy "100-nál is több bolhát szedtem ki belőle", mert lerakják a petét és állandóan újratermeled a bolhákat. Remélem, előbb-utóbb szétmennek a lakásodban is és akkor magadat is bolházhatod.

2016. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!