Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az hogy az ivartalan...

Miért van az hogy az ivartalanított nőstény cicánknak néha (negyedévente) eszébe jut máshova is pisilni az almon kívül? Fürdőszobaszőnyeg, ill. az ágyaink.

Figyelt kérdés

Minden nap takarítva van az alom!

Egyedüli cicánk,egészséges, csak lakásban van tartva(néha kimegy az erkélyre)!


2008. szept. 28. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát itt az is a kérdés mikor ivartalanitottátok ?

Nekem van egy hugom, akinek adtam egy kani perzsát, ivartalanitották, kb még egy évig utána is eljárt.. a nöstényeknek is benne marad még a vérükbe, ez megszokás, azt nem tudom mennyi idös a cicusod ? Még az benne lesz egy pár honapig...ez tuti.

2008. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 éves lesz novemberben. 2 éve műtettük meg. Most veszünk egy vadi új sarokgarnitúrát,és "nem szeretném" ha megtisztelné.
2008. szept. 28. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha már ennyi idös, akkor nektek kell megszokatni hogy ne pisiljen mellé, általában ivartalanitás után már nem szoktak , de ha észreveszed, bele kell az orrát nyomni, kicsit megdorgálni, valahogy igy kéne !!

Nekem van több cicám is nem pisil mellé, ha bent van pedig ivartalanitva sincs egyik sem

2008. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!