Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ettől szerintetek is esélytele...

Ettől szerintetek is esélytelen hogy bajom legyen, ugye?

Figyelt kérdés
Megharapott a macskám de még csak át sem harapta a bőrt, vagyis én nem vettem észre hogy vérzett volna, de kicsit sajgott,és mikor pár perc múlva ránéztem, volt egy kidudorodó csík amely a megharapott pontból indul. Tudom, elég gyerekes de én akkor is tartok tőle hogy valami komolyabbat jelez ez.

2016. júl. 13. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A macskád nyilván nem fertőző beteg, hanem oltott és tiszta, egészséges állat, mégis mi bajod lenne tőle?
2016. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kinti cica, sajnos nincsen beoltva:(
2016. júl. 13. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz. Néha az én kinti macskám is megharap, amikor olyan kedve van (amúgy meg halálra lehet nyúzni), 10 éve megvan, sose volt bajom tőle. :)
2016. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Napi szinten megharapnak,karmolnak a macskáim,kisgyerek korom óta az állati szőr szerves része a kajámnak. Néhány harapás/karmolás jó mély volt,sőt,egyszer artéria mellé haraptak a csuklómra. Felugrottak a combomra nyáron,amikor csak rövidnadrág volt rajtam,belekapaszkodtak a mellkasomba.

Soha semmi bajom nem volt,pedig soha nem kezeltem a sebeimet,max. nagyon ritkán Betadine. Következésképp:ha ennyitől bajod lesz,ott nagy problémák vannak!

2016. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Meg fogsz halni....

De nem ettol a harapastol. Ettol semmi bajod sem lesz.

2016. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2016. júl. 13. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha át sem harapta a bőrt, semmi bajod nem lesz.

Viszont kinti cicát legalább veszettség ellen érdemes lenne beoltani!

2016. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyi! Semmi bajod nem lehet az ég egyadta világon! So ne félj nincs semmi baj, ez csak normális reakciója a bőrfelületnek. Lehet hogy egy kicsit megkapott, de lehet, hogy egyidejűleg vele megkarmolt és azért van ott a csík...
2016. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!