Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek megcsinálja ezt a...

Nektek megcsinálja ezt a macskátok?

Figyelt kérdés
Nektek csinálja azt a macskátok, hogyha egy recésfogú fésűn végighúzzátok az ujjatokat,akkor a hang hatására elkezdi öltögetni a nyelvét?

#macska #nyelv #fésű #reflex #cica #recés #hangreflex #recés hang #kiölti a nyelvét
2016. júl. 15. 04:36
 1/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Megmutattam a kérdésed a macskabolond feleségemnek, azóta ezen sajnálkozik.
2016. júl. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még nem próbáltam. Viszont ha kérdezem, éhes vagy, megérdemled, megdolgoztál érte, stb. Szóval rendes hangon beszélek hozzá, akkor minden mondat után, óvatosan vissza nyávog. Mikor emelek a hangon, például, már megint rosszat tettél. Akkor is marad, ül előttem, de hangtalanul, nagyon gyorsan jár az álkapcsa. Gondolom, a hangerő, hangszín, kiejtés amire így reagál.
2016. júl. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Tévedtem. Kipróbálta. Vicces élőben látni.
2016. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3: Jajj, de jó! :D


Én is szerettem volna megcsinálni, hátha legalább ez működik. Nekem mindig olyan unalmas macskáim voltak, nem próbáltak meg beszélni (ahogy mások macskái viselkednek egyes szituációkban v. valaminek a hatására), nem csináltak semmi egyedi, érdekes dolgot. Amelyik cuki volt, vagy érdekes, az meg vagy eltűnt, vagy kiscicaként meghalt, vagy a szüleim odaajándékozták úgy, hogy kértem, hogy csak Őt ne vigyék.... =(

De sajnos egyszerűen nincs ilyen fésű a házban, mind vagy olyan nagy, hézagos, vastagfogú, vagy olyan consumer giccses, szintén hézagos és göbös végű. =/

2016. júl. 20. 00:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vastagabb fogú van itthon, de kölcsön fogom kérni anyutól az övét és kipróbálom. Nagyon állat! :-)
2016. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!