Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica FIP-ből antibiotikum, v....

Cica FIP-ből antibiotikum, v. interferon kezeléssel gyógyulhat-e?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Jelenleg nincs rá gyógymód, attól függ milyen amúgy a betegség.

A nedves fip pár nap alatt végez, a mellkasból a felgyülemlett folyadékot ugyan le lehet szivatni, de ezzel csak pár napot nyerünk.

Ha száaz fipről van szó "kicsit jobb a helyzet", megfeleő kezeléssel a tünetek enyhíthetők, megszüntethetők, de maximum pár hónapot nyerünk így is vele a kedvencünknek.

Ezért van rá vakcina, amit sajnos a legtöbben nem adatnak be, mert úgy vannak vele, hogy miért pont az én macskám kapná el, aztán meg megy a sírás....

Egyébként még a vakcina sem nyújt 100%os védelmet, találkoztam már érvényes fip vakcinás cicával, aki mégis a betegségben szenvedett, de ez nagyon ritka eset.

Ha megbetegedett a cicád akkor nagyon sajnálom, és részvétem, ha pedig csak informálódsz, akkor hála égnek h nincs baj :)

2016. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem is pont ez érdekelne, kipróbáltál azóta valamit a cicádnál? Hogy van a cica, él még? Az enyémnél nemrég diagnosztizálták a FIP-et, sajnos már a hasában folyadékot találtak, teljesen kikészültünk ettől. :( Olyan szert keresnék, amivel lehet segíteni az állaton, bármi, ami hat még középső stádiumban...
2016. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Üdvözlöm!


Érdeklődnék, hogy korábban sikerült valami gyógyszert találni a cicának?

Hasonló problémával küzdünk :(

Köszönettel:Tímea

2020. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!