Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik alutasakos macskaeledel...

Melyik alutasakos macskaeledel a legjobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Elolvastam a whiskas,friskies,prevital,tesco,gourmet gold,felix és a kitekat alutasakos macskakajának az összetevőit,és vagy nyersamu vagy gabona vagy 4% hús van benne. Melyik az a macskakaja amiben sok a hús (kb. 70-80%) és nincs benne hamu,gabona meg hasonló káros anyagok?? És hol lehet olyat venni? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2016. júl. 17. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hamut és gabonát valamennyi mennyiségben mindegyik tartalmaz.A Bozita például nem egy rossz márka.De nézd meg a zooplus oldalát.Ott vannak jó minőségű tápok.
2016. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyen jellemzokkel alutasakost nem talaltam, pedig sokaig kerestem es a penzt sem sajnaltam.

A science plan-nek a csirkes alutasakosa volt a legmagasabb hustartalmu amit sikerult talalni, de az is csak 40%-os, a tobbi izesitesu 4%-os, ahogyan a whiskas es tarsai. Mondjuk legalabb megette a macsak (a tobbit nem), viszont igy is hamar lecsereltem.

En animoda carny-t veszek azota, nagyon magas a hustartalma, de jo az osszetetele es a macskam is szereti. Ez konzerves, tobb napra eleg egy konzerv, mert massal is etetek, de a macsek a hutobol is elfogadja a bontottat szerencsere.

Keress ra, ha szoba johet konzerv is. Az ara is jo.

2016. júl. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

#2. A konzerves macskakajából van junior is?? Mert még csak 3,5 hónapos.

2016. júl. 18. 15:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam! :) Van junior konzerv!
2016. júl. 18. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, van, ahogy mondod.

Meg az enyem is azt eszi, 5 honapos.

2016. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vicuska87 ***** válasza:
zooplus -> schesir, miamor, animonda carny, granatapet, applaws, porta21, almo nature, feringa, macs, catz finefood...
2016. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld ki az Animondát vagy az IAMS t!:)
2017. ápr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!