Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet meg szelidíteni...

Bana László kérdése:

Hogy lehet meg szelidíteni egy kis macskát?

Figyelt kérdés
van egy nagy fehér macskánk aki meg elett 2-3 hónapja és elkaptam egyet de nem tudom meg szelidíteni kérek tipeket léci SŰRGŐSEN!!

#lacikacska
2016. júl. 19. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szép fokozatosan szoktasd magadhoz, egy macska nagyon könnyen az emberhez szokik, nekem sosem volt vele gondom. Ha még vad, akkor ne kapd el, bár nem tudom, ez nálad mit jelent. Eteted, a vadságától függően megérinted vagy sem, kialakul. Vannak kivételek, de azok elég ritkák.

Ha a fehér macska a tietek, akkor főleg nem értem, jön a kicsi az anyjával enni és még könnyebben kialakul a dolog.

2016. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. júl. 19. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
simoasd és tedd a lábad közzé és ugy simogassd és ha valaki megijeszti osa megy hozzád
2016. júl. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simogasd sokat, játssz vele, etesd a kezedből. Próbáld elcsípni azt a pillanatot, amikor fáradt, készülne elaludni, vagy éppen ébredezik és akkor simogasd! Olyankor jobban hagyják magukat.

Az anyja szoptatja még? Amíg nem választotta le teljesen, inkább hozzá kötődik, mint az emberhez, a dorombolást is neki tartogatja.

2016. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!