Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó helyük lesz a menhelyen?

Jó helyük lesz a menhelyen?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, ez kicsit inkább költői kérdés, de annyira rosszul érzem magam.

Ma bedobtak hozzánk egy alom kiscicát, nagyon fiatalok voltak, szerintem ma ettek először szilárdat (mivel nem volt itthon semmi macskatápszer), egész nap gondoskodtam róluk, megtisztítottam őket, mert borzasztó ápolatlanok voltak, viszont mivel nem fér bele a keretbe még pár macska, ezért kénytelen voltam bevinni a menhelyre.

Irtó cukik voltak, és nagyon remélem, hogy mihamarabb gazdihoz kerülnek, de annyi rosszat hallani ilyenről, hogy a macskák nem kellenek senkinek.

Szerintetek mennyi esélye van, hogy a csöppségek gazdira találnak ilyen helyzetben?

Remélem ez a legjobb volt számukra, de ha arra gondolok, hogy ott ki tudja hány kutya-macska között vannak, foglalkoznak-e velük, itthon pedig hatalmas a kert (nem bóklásznak ilyen piciként még sehova), jól kijöttek a saját macskánkkal is, akkor nem tudom, hogy tényleg helyesen döntöttem-e:(



2016. júl. 20. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tartottátok ti magatoknál, közben híresztelhettétek volna, hogy kiscicák elvihetőek tőletek?
2016. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert ahogy mondtam, nem fért volna bele a keretbe. Férgesek voltak, bolhásak, etetni őket, oltás. A gazdikeresésben próbálok majd segíteni a menhelynek, hátha legalább így nagyobb esély lesz rá:/
2016. júl. 20. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó, oké, nem kötekszem akkor, mellesleg, ha hamar gazdára találnak, akkor szerintem semmi gond. De van olyan menhely, ahol jól bánnak az állatokkal van ahol le se szarják őket, szóval a kérdést nem lehet egyértelműen megválaszolni.
2016. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedvesek voltak, épp fogadtak is örökbe állatot, nem úgy tűnt, mint egy elhagyatott hely, ahol napi 1x visznek kaját, remélem tényleg így van.

Köszönöm azért a válaszod!

2016. júl. 20. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!