Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van ehhez hasonló jó tapasztal...

Van ehhez hasonló jó tapasztalatotok? (magyarázat lent

Figyelt kérdés

Szóval mindig azon agonizálunk, hogy a macskákat, kutyákat nem ivartalanítják a felelőtlen gazdik. Én ma a budapesti füvészkertben jártam (hivatalos nevén ELTE botanikai kert). ez egy szép nagy méretű kert, tele mindenféle különleges növénnyel, különösen tavasszal nagy szép. van több pálmaház, növényház is.

na, ma elmentem és legalább 3-4 macskával találkoztam.nem voltak éppen alultáplálva. a szőrük is szép volt. persze azért jött mindegyik nyávogni, kaptak is egy kis sonkát a szendvicsemből. azért aggasztott, hogy ezek itt nyilván orrba szájba szaporodnak.

később találkoztam egy ott dolgozó munkatárssal, és rákérdeztem, hogy a macskák a kert tulajdonát képezik-e. ő azt mondta, hogy nagyon is (amúgy tényleg nagyon szép macskák voltak). megkérdeztem, hogy ivartalanítva vannak-e. és a válasz igen volt! mindegyik, a kerthez tartozó macska szépen ivartalanítva lett.

szerintem ez nagyon példamutató.

és én még azon gondolkodtam előtte, hogy írni kéne valami állatvédő egyesületnek, hogy segítsenek már szegény füvészkerten, hívják el a figyelmüket az ivartalanítás fontosságára.

na mindegy, gondoltam leírom, hogy ilyen példa is van. pedig nem magánintézmény, hanem állami, elég lassan működő, igazi bürokrata csiga. :)


2010. ápr. 16. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szinte hihetetlen, de nagyon jó róla hallani, hogy azért ilyen is létezik. Ezek szerint van még remény!
2010. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!