Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudunk gondoskodni a...

Nem tudunk gondoskodni a macskáról, hova rakjuk? Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés

Találtunk az utcán egy sérült macskát, úgy volt, hogy ma el tudom vinni dokihoz, de végül mégsem érnék oda, a lakásba pedig nem lehet állatot hozni.:(

Szerintetek a menhely befogadja és ellátja? Mit tudnék vele csinálni? (Nem fogom visszarakni az utcára, gazdája 100%, hogy nincs.)



2016. júl. 26. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Lássátok el ha úgy látod hogy rendben van keress neki új gazdit és ajándékozd el. Gondolom Facebook-od van ha kiteszed biztos fel kelti valaki érdeklődését sőt vannak kifejezetten erre alakult csoportok egyesületek fent.
2016. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak a menhely tudja megmondani, és én első sorban őket kérdezném. Elvileg befogadják, mert nincs más választásuk.

Egyszer a szomszéd bácsira rábíztak egy kutyát, hogy hagyja el az út szélén, és meg is tette volna. Én meg felhívtam a menhelyet, elmondtam milyen sorsot szántak neki, és hát szájhúzkodva, de befogadták. Persze a bácsit nem áztattam el, egyedül mentem el vele a menhelyre, és természetesen ilyenkor alap, hogy viszel egy kis adományt.

2016. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, nem tudjuk őt hol elhelyezni sajnos.

Mindjárt megpróbálom megkeresni a helyi menhely elérhetőségét, remélem tudnak segíteni. Persze, az adomány az alap, így is lelkiismeretfurdalásom van, hogy még egy állatot el kéne helyezniük, de a cica kezelését vállalnám én, aztán segítek neki gazdit keresni, hátha így megoldható.

2016. júl. 26. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Pesti vagy? van valami fejlemény?
2016. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem pesti, de szerencsére megoldódott a cica sorsa, a menhely ellátta,de mivel teltház van, ezért végül kidumáltuk mi és befogadhatjuk itthonra, amíg meggyogyul, majd keresunk gazdit, sszerencsére jó vége lett a történetnek.:)
2016. júl. 28. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!