Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Valaki tud segíteni?...

SOS! Valaki tud segíteni? Állatvédők?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nemrég befogadtunk egy macskát, illetve önkényesen idekoltozott a kertbe .

A lába megsérült,a szüleim pedig nem hajlandóak gondoskodni róla,hiaba könyörögtem nem viszik állatorvoshoz, én egyedül nem tudom elvinni, nincs pénzem a kezelésére.

Mivel számomra ez mar állatkínzás, nem tudom nézni ahogy a macska szenved, el kéne innen vinnem.

Bacs megyében, esetleg Kecskemét környéken ismertek valami állatvédő szervezetet? Valaki innen, aki tudna segíteni egy 17 éves lánynak elvinni a cicát ?

Köszönök minden segítőkész választ előre is, holnap kéne valamit tenni, a cica lába már nagyon fáj, rám is morgott, amikor meg akartam fogni.



2016. júl. 26. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bács-Kiskun megye/ Kecskemét

Környezetünk Állataiért Alapítvány,

6000 Kecskemét, Szent István krt. 8/b.

Vezeto: Hartmann Judit

Honlap: [link]

E-mail: hartmannj@kmk.hu

Adó szám:19049560-1-03

76-414-136

06-20-800-9373


Bács-Kiskun megye / Kecskemét

Állatbarát Klub (állatbarátok szerveződése)

Találkozók: Művelődési Ház

/Tevékenység: állatvédelem, ideiglenes befogadók által kóbor állat mentés/

76-414-020 /Gong Rádió/


Bács-Kiskun megye / Kecskemét

Mentsvár az Állatokért Alapítvány

Menhely: 6000 Kecskemét, Kisfái 211.

Elnök: Tőzsér Judit

Honlap: [link]

76-701-633

Örökbefogadás, lakossági bejelentések :

E-mail: menhely@mentsvar.hu

06-20-524-7671

06-20-578-3330

2016. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!