Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy fiú kiscicának a Pumukli...

Egy fiú kiscicának a Pumukli vagy a Nimród név jobb? Nektek melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Pumukli tetszik jobban.=)
2010. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pumukli:)
2010. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Számomra biztos döntő értékkel bírna a cica külseje. A vörös, akkor biztosan a Pumukli-t adnám, Egyébiránt játékosabb, pajkosabb név, szóval ha ilyen a cicád, ezt ajánlom. A Nimród kicsit komolyabb "kiállásúaknak" való.

De ezt igazán csak Te tudhatod, ha ránézel, és elgondolkodsz, hogyan szólítanád magadhoz. :)

2010. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csíkos cica, és nagyon játékos. Most váltotta/váltja a fogát, nagyon rosszul volt mostanában, de aztán az orvos adott neki szurit, úgyhogy megint jól van. Akkor lehet, hogy Pumukli lesz, csak valahol olvastam, hogy valakinek a tengerimalacát is így hívják, de attól még lehet, hogy ő is ez lesz.

Még írjatok!

2010. ápr. 17. 11:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindeképp a viselkedéséhez képest kell neki adni.Az én macskámnak kiskaroában rezgett a farka ha izgatott volt ezért lett a neve Rezi.De legjobban te ismered szóval te tudod jól a választ :)
2010. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Pumukli kedvesebb név:)
2010. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem is Pumukli .. az annyira cuki =)
2010. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pumukli^^
2010. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A Mi fiúmacskánk Csigusz névre hallgat, mert amikor először nyávogott, teljesen olyan volt, mint ha a Csigusz nyávogott volna. Így választottunk neki nevet.
2010. ápr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
a spongyabobos csigusz? amúgy a pumukli cukorborsó a nimród kicsit nyomi (sztem).
2010. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!