Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 7 éves macskát el lehet vinni...

7 éves macskát el lehet vinni lakásban tartani, ha eddig kertes háznál lakott?

Figyelt kérdés
Meghaltak a szüleim és most nincs, aki vigyázzon a macskára. Azt gondoltam, hogy elviszem magamhoz és szobamacskát csinálok belőle. Nekem csak lakásom van egy másik városban, itt meg nem akarom sorsára hagyni. Amúgy még annak idején szobatisztaságra lett nevelve és kinti-benti macska volt és nagyon szeret engem.
2016. júl. 27. 08:04
 1/3 anonim válasza:
Ez, annyira szomorú. Részvétem.
2016. júl. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kinti-benti volt, akkor valószínűleg nem lesz nagy gond. Az is jó, ha szeret téged, mert akkor könnyebben belemegy, hogy veled lakjon. Az is segít, hogy már nem annyira fiatal, már egy kicsit lehiggadt. Ha szeret heverészni, nézelődni, akkor elég lehet neki a lakás már kezdettől fogva. De azért előfordul, hogy nehezen szoknak be. Ha van erkélyed, oda kiengedheted, főleg ha teszel fel macskahálót. Az erkélyt biztosan értékelni fogja. A jelöléssel lehet még gond ha ivaros és főleg ha kandúr.
2016. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogadd őszinte részvétem, nagyon sajnálom.

Ha ivaros, egy ivartalanítással még kevesebb kedve lesz koncsorogni. Mivel új helyre viszed, ez is segít, ha szüleid házába zárnád be, hisztizne, mert megszokta, hogy onnan kimehet.

Az erkélyt én csak nagyon bebiztosított macskahálóval ajánlom, egy idősödő cica, aki eddig kint bóklászhatott pegprbálhat szökni. 2 hétig ne engedd az erkély közelébe, már ha van.

Illetve ahogy az előttem írták a tanácsokat, valszeg meg fogja szokni :)

2016. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!