Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám rossz testbe születe...

A macskám rossz testbe született, valójában egy rágcsáló?

Figyelt kérdés

Mivel a macskám a húst nem szereti, nem lehet ragadozó... de a macska pedig az... ezek szerint akkor ő nem macska.

Szereti viszont a tököt, több félét is, salátát, szénát, füvet, virágokat, zöld növényeket, hörcsög tápot, magvakat, mogyit, szotyit... magyarán ő valójában egy rágcsáló legbelül/lélekben???

És nem kamukérdés... most komolyan ilyen macskát hogyan kéne etetni? Mert én nem jöttem rá.

Ja és kihagytam hogy nincs is macska mérete... feleakkora mint egy normális macska.


2016. júl. 28. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Beteg. El kell vinni állatorvoshoz.
2016. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem beteg, láttam már állatorvos nem egyszer.

3 éves

2016. júl. 28. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegán macska
2016. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Húst nem szereti, macskaeledellel hogy áll?

De ez nem normális, ilyen mértékben. Genetikailag ragadozó. Nem ő az egér, ő a macska.

Ja, és másik állatorvos. Lehet rosszabbul fejlődött emiatt. Vitaminok? Taurin? Valami?

2016. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez így elég fura. Arról már hallottam, hogy egy macska a spenótért rajongjon vagy efféle, de ennyire nem tipikus ízlésről még nem. Az, hogy szereti a magvakat és a zöldséget, az nem gond, a mieink mindig odavanmnak a zöldséglevesért, de az egyik a nyersvegán lenes-diós zöldségfasírtomat is lelkesen ette, ez azért meglepett. De mind szerette a húst, így aggodalomra semmi ok... A tied nagyon-nagyon fura. Orvos nem mondott semmit, hogy mi lehet ez vagy hogy ettől mi baja lesz esetleg?
2016. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!