Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit ajánlotok a cicáimnak...

Mit ajánlotok a cicáimnak kullancs ellen? Van bolhairtó nyakörvük, de beléjük megy pár napja rengeteg kullancs. Én kiszedem, de valamit tennem kell ellenük.

Figyelt kérdés

Mit ajánlotok, és mennyibe kerül. Azért is fontos az ár, mert hat cicukám van.


köszi


2010. ápr. 17. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Frontline kombi. Mi is olyan helyen lakunk, hogy a macskák állandóan tele voltak kullanccsal, de amikor ezzel bekentük egy sem volt bennük azóta. előtte próbáltunk mi is sok vackot,ami kész vagyon volt, mire rájöttünk, hogy mi a jó. Fontos, hogy a Frontline kombit válasszátok, ne a sima Frontline-t, mert az csak bolha ellen véd és szerintem azt kifejezetten imádják a kullancsok. Lehet kapni kölyökmacskára valót is :) Csak ajánlani tudom!
2010. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Tesco reklámszatyorba berakod a cuciskát és elásod 2 méter mélyre.
2010. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a Frontline Combo-t ajánlom. Viszont, ahogy írod, 6 cicád van. Add össze a súlyukat, és vegyél kutyára való cseppet. Az is testsúlyra van, de lényegesen olcsóbban kijössz, és elosztod a cicákon az 1 kutyacseppet. Nekem az állatorvos ajánlotta, bevált, csak türelem kell hozzá, mert elsőre nem tudod, hány csepp kell. Nálunk 3-szor kellett összeszedni a cicákat, de se bolha, se kullancs nem volt bennük. Viszont, ha cicára valót veszel, 6 db-ot, inged-gatyád rámegy!
2010. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ma 17:20

Hogy te mekkora szemét vagy!!!

Azért, mert te magadon kívül nem szeretsz semmilyen állatot elég szomorú. De úgy látom, jól el vagy te egyedül is az állatvilágban.

Amúgy hidd el nekem, hogy az a hat cica értelmesebb és értékesebb, mint te.

Látod, pont a teféléd miatt van annyi szerencsétlen állat a világon.


A többi kedves válszolónak nagyon köszönöm a segítséget.


Üdv

Egy állatbarát

2010. ápr. 17. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!