Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a 4 hónapos...

Mi lehet a baja a 4 hónapos cicámnak?

Figyelt kérdés
Napok óta nem akar enni és csak fekszik.Fecskendővel adok neki tejet.Elronthatta a gyomrát? Nem szokott ilyen lenni,általában futkozik és játszik.

2016. júl. 29. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha napok óta nem eszik az gond. El kellett volni orvoshoz már napokkal ezelőtt.

Tejet kutyána-macskána nem adunk, mert nem tudják megemészteni és jobb esetben nem történik semmi, rosszabb esetben kicsinálja a gyomrát. Ha meg beteg, akkor főleg nem kell még ilyennel is kockáztatni!

2016. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Orvoshoz kell vinni, a tej meg nem való macskának.
2016. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

#1, " tejet macskának nem adunk" ekkora hülyeséget se hallottam még. Mi is adtunk a beteg kiscicának, és azóta teljesen jól van.


Kérdező, ha továbbra sem eszik, vidd állatorvoshoz.

2016. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#3

Az a hülyeség amit Te írsz. De add csak nekik nyugodtan.

[link]

1-es voltam

2016. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Még mindig nem értem, miért nem egyértelmű, hogy ilyenkor orvoshoz kell fordulni, nem napokig nézni, hogy szenved a macska. Sürgősen vidd orvoshoz, mielőtt elpusztul.
2016. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Tejet(tehéntejet) nem szabad adni a cicának, pláne ha beteg.

Csak meghajtja a hasát, és mégjobban kiszárad. Vízben feloldott kevés natúr szőlőcukros oldatot kéne itatni vele fecskendőből, és már tegnap dokihoz kellett volna vinni, úgyhogy menjetek mielőbb.

#3as, a te cicád sem a tejtől jött helyre, örülhetsz, hogy nem rontott az állapotán. Amúgy egy 16 hetes macskának már egyáltalán nincs szüksége semkilyen tejre

2016. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

A macskák gyomra nem tudja megemészteni a laktózt, hasmenésük lesz a tejtől. Kiscicának még szabad laktózmentes tejet adni, de később már az is teljesen felesleges.

Azt hittem, sikerült már kiölni ezt a "cica szereti a tejet" mítoszt, de ezek szerint sajnos nem.

A cicádat meg már rég orvoshoz kellett volna vinned, ahelyett, hogy fecskendővel meg tejjel kínzod.

Ezer féle baja lehet. Gondolom, oltást, féregtelenítést nem kapott...

2016. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Állatorvosra nem gondoltál????

Ne tejet, hanem vizet adj fecskendőből, és SÜRGŐSEN vidd orvoshoz.

2016. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!