Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért lóg egyfolytában együtt...

Miért lóg egyfolytában együtt a fiú és lány cicám?

Figyelt kérdés

Van egy fiú és lány cicám, egyfolytában egymás közelében vannak, együtt esznek, egy helyen fekszenek, mindig nyalogatják egymást és mindig "puszizkodnak".

Kertes házban lakom, kinti cicák, szóval azt sem lehet mondani, hogy azért vannak sülve-főve együtt, mert kicsi a hely.

Tud valaki erre valami magyarázatot adni?


2016. júl. 29. 10:48
 1/6 anonim válasza:
Szerintem szerelmesek :)
2016. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, de kicsit abszurdnak tűnik.

Persze néhány állatfaj tud szerelmes lenni, jobban mondva párt választani egy életre, pl. a galambok, de macskákról ilyet még nem hallottam és nem tapasztaltam.

Abban szinte teljesen biztos vagyok, hogy a párzási időszakban egymást választották.

2016. júl. 29. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás nem jutott eszedbe? Gondolom nincsenek, ez alapján, hogy "párzási időszakban egymást választották"...
2016. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ne provokálj, köszi!

Annyira eszembe jutott, hogy már meg is történt.

Na ehhez mit szólsz?

2016. júl. 29. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát két ivartalanított cicáról van szó. Nos, ez nem ritka, a macskák között erős kötelék tud kialakulni. Én a 3 éves ivartalanított cicám mellé hoztam egy kislányt (akit szintén ivartalanítottunk). Kezdetben fújtak egymásra, most meg megy a nyalakodás, "beszélgetnek", együtt mászkálnak. Plátói szerelem.
2016. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a 3-ast azért ne gorombítsd le. Nem tudhatta, hogy ivartalanok, a kérdés alapján először én is azt hittem, hogy ivarosak.
2016. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!