Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy érezte magát a Macskád...

Hogy érezte magát a Macskád miután kb 1 vagy kicsit több hétre beadtad egy Cicahotelba? Cicahotel-ről mik a vélemények?

Figyelt kérdés

Tervezünk Egyiptomba menni, ez szép meg jó meg minden kutyaf.asza, de engem az sokkal jobban érdekel, hogy a Macskám ne érezze azt, hogy kidobtuk mint -valószínűleg- az előző gazdái -kóbor macska volt egy darabig-. Először hagynánk teljesen egyedül 1 hétre. :S Tudom, hogy nem egy kis dobozkában lenne, de akkor is megvan benne a félsz.

Ez kicsit anyásan hangzik, de Nekem olyan a macskám mint egy családtag -és kerek van 1 apám aki nem tekint zokninak és dob el és foglalkozik velem-.


Most nemrég egy Cicahotel nevű helyet néztünk ki.:


[link]


Jókat olvastam, de inkább "mai" vélemények érdekelnének, hátha volt negatív változás.


Köszönöm szépen a válaszokat! :) 15L



2016. júl. 29. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%

1. rühellem a macskákat

2. jól el lehet kényeztetve

3. nem normális hogy gyakorlatilag jobb szolgáltatást kapnak mint az emberek!!!!

A macska csak egy buta, hálátlan dög, akit mindenféle agyilag eltévedt ember az egekig emel! Ez a véleményem.

2016. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem volt meg macskam panzioban.

Nem lehet megoldani, hogy valaki atjarjon hozzatok napi egyszer legalabb?

A cicanak is jobb lenne, legalabb a megszokott otthonaban lehetne

2016. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
senki nem kérdezte a véleményed
2016. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

rühellem a bunkókat


Nem voltunk még panzióban, és egy hétig sem voltunk még külön. Én is inkább azt mondanám, hogy járjon át hozzá valaki (akiben megbíztok) unokatesó, ilyesmi.Én már ezen gondolkoztam, hogy mit csinálnék ilyen helyzetben, mert csak kimozdulnék egyszer én is, és úgy gondolom, hogy ő pont attól akadna ki, ha idegen helyen is lenne egy idegen emberrel én meg elmennék. Ja én meg nem bírnám ki. szerintem ha otthon lenne,és egy kicsit ismerős ember naponta egy-kétszer ránézne, a macska sem gondolná úgy,hogy kidobták. Várná a szokásost, hogy jön haza a gazdi.

2016. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

22:00: Kb 2 hónapja költöztünk és senkit nem ismerünk, de apám akkor sem engedne be idegent a lakásba ha még a régi lakásban élnénk ahol vannak ismerősök, mert lehet ellopnának valamit.

Gondolom, de senki nincs. :/


21:54: Mielőtt eltávolítanák a válaszodat írnám, hogy nincs elkényeztetve. Nem zavar, érdekelni meg annyira sem, hogy rühelled a macskákat, de ne általánosíts, nem minden macska buta, hálátlan dög. Amúgy pedig senki nem kérdezte a véleményedet, nem a kérdésemmel kapcsolatos, hogy vélekedsz a macskák iránt.

2016. júl. 29. 22:15
 6/14 A kérdező kommentje:

22:15: Jó lenne, de senki nincs. Egyedül vagyunk. Anyámat 4-5 éve ismételten nem láttam szerencsére, anyai Nagyanyámat szintén, de nem is akarom, apai Nagyapó és Nagyanyó meg sajnos már jó ideje nincsenek. Unokatesó, nagynéni, nagybácsi szintén nincsenek, csak ketten vagyunk apámmal.

Pont ezért nem tudok e kérdés kapcsán megnyugodni. :(

2016. júl. 29. 22:22
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Szomszéd? Barátok?
2016. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen ne keseredj el, függ attól is, hogy milyen természetű a macskád, mennyire nyílt, milyen másokkal, más emberekkel, könnyen ismerkedik, stb. Nem viccelek, merthogy az enyém teljesen rám van cuppanva.

Barátnőid? Esetleg? (22.15 vagyok)

2016. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

22:43: Nincs, nem ismerünk senkit, de apám akkor sem engedne be senkit a lakásba, barátok szintén kilőve.


22:57: Szokta szagolgatni a számára ismeretlen szagú emberek cuccait, de az idegenek nem túlzottan szereti.

Túl messze vannak ahhoz, kicsit több mint 30 percet kéne villamosozniuk ide (+ még egyszer 30 perc vissza) ahhoz, van dolguk is, meg megmondom őszintén, megbízhatóak, de félnék, hogy elfelejtenék bezárni pl az ajtó vagy a kulccsal lenne valami, meg ismételten apámnak nem tetszene az ötlet. :/

Ezért sz*r, hogy magunkra vagyunk utalva.

2016. júl. 29. 23:16
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs senki, aki otthon elláthatná, jó megoldás a panzió. Ott értenek is hozzá, és felelősséggel gondozzák. Nem lesz semmi baj, mikor újra találkoztok, örülni fog neked. A macskák amúgy is kicsit függetlenebb lények, mint a kutyák. Nyaralj csak nyugodtan, érzi, hogy szereted, nem hagyod el.
2016. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!