Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet ezzel a macskával...

Mit lehet ezzel a macskával tenni?

Figyelt kérdés

Kertesházban lakom,nincs sem macskám sem kutyám,semmi állat és nem tudom honnan idekeveredett egy macska az udvaromra és kerűlgetem,jön utánam,nyávog. Senkié.


Meg fogtok vetni,de én nem szeretem sem a macskát sem a kutyát,nem akarok egy macskát idefogadni,adtam neki enni tegnap ,mert tényleg megsajnáltam ,de nem akarom,hogy itt legyen.


Sőt egy hete odaadtam az egyik szomszédnak,és kellett is neki ,200 m -re lakik,de visszajött. Idekapott. Hiába adnám oda a kőrnyéken valakinek aki szívesen tartana macskát,visszajön ide.


Mostmár mihez,kihez forduljak,hogy elmenjen ez a macska?



2016. júl. 30. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vidd be menhelyre, vagy kérj segítségét macskamentőktől (facebook-on megtalálod őket).

Ha esetleg sikerül gazdát találni neki, akkor mondd meg az új gazdinak, hogy zárja be a lakásba, legalább pár hétig, míg megszokja az új helyét.

2016. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
minek adsz enni neki ha nem érdekel? ezzel csak jobban magadhoz édesgeted. ne foglalkozz vele. nem hülye az állat, ha figyelmen kívül hagyod és nem adsz neki enni el fog menni mert hajtja majd a gyomra és az ösztönei, oda megy ahol vagy adnak neki enni vagy vadászni tud.
2016. júl. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előzőhöz! -ettől függetlenül persze lehet ezután is látod majd mert a környéken kóborol és újra próbálkozik nálad is akár, de ezek csak ilyen macskadolgok, fogadd el hogy a környéken lófrál majd időről-időre
2016. júl. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A macska sokra értékeli, hogy adtál neki enni , ezért visszajár, hogy adjál neki még. Aki szomszédod befogadta, az adjon neki enni rendszeresen, simogassa, szeretgesse, te pedig ne adjál neki enni. És akkor nem fog hozzád járni, de még akkor is lehet hogy meglátogat. Nem utálhatod olyan nagyon a macskákat, mert megetetted, no. Erőszakkal ne kergesd el, ha nem foglalkozol vele, egy idő után elhagy.

Énnálam a kertben mindig van kinn viz egy edényben, és a fél környék macskája idejár inni a melegben. Igaz, én szeretem a macskákat.

2016. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kinézett magának. Talán szeretne meggyőzni arról, hogy ő egy szerethető lény, aki sokat tudna neked adni... :)
2016. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valahova a kertedbe/padlásodra fialt le, és a kiscicáihoz jött vissza?
2016. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!