Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám bolhás és velem...

A kiscicám bolhás és velem szokott aludni egy ágyban, lehet ebbol bajom?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát max. bolhás leszel. Ez ugyan nem kellemes, de nem is ártalmas.
2016. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Szépen elszaporodnak a bolhák az ágyban és a szobádban, majd a lakásban is. Innentől csípni fognak. Plusz a cica . ha bolhás, sanszos a féreg is benne.

Egyszóval, cica bolhátlanítás. Ágynemű csere. Ágy befújása bolhaölő szerrel. Szoba kezelése bolhaölő szerrel.. Ezentúl cica havonta kapjon bolha elleni cseppeket.

2016. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2. mindent megírt, amit akartam. Hallgass ránk.
2016. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemled, macskának kinnt van a helye!
2016. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy a macskabolha (és a kutyabolha) annyira nem szereti az embert, hosszú távon nem tud megélni emberen, de rövid távon okozhat gondot, megcsíphet.
2016. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát max annyi bajod lesz hogy lesz rajtad jópár csípés ami isszonyúan viszketni fog.Onnan tudom hogy az enyém is az volt.Havonta 10000 forintot költöttünk arra hogy kiírtsuk a lakásból és a cicából.És ha te is ki szeretnéd írtani akkor a cicára a frontline combot ajánlom az nekünk bevált.A lakásba ami kell annak a nevét nem tudom valami ins... 2000.Ha nem akarsz bolhákat a lakásban és vakarózni akkor nem lesz egy oltsó mulatság!!
2016. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olcsó* :D
2016. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

gusztus kérdése. szerintem illene bolhátlanítani és féregteleníteni,főleg,hogyha bent van a házban. és főleg,hogyha egy ágyban alszotok.

bajod nem lesz tőle, emberbe ritkán mennek . de ha elszaporodnak nehéz kiírtani.

2016. aug. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!