Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy Maine Coon keverék...

Van egy Maine Coon keverék kiskandúrunk. Anyja fajtatiszta.8- án lesz 3 hónapos. Most mértem, épp 2 kiló. Mekkora lesz vajon? Ha fajtatiszta lenne, mekkorának kéne lennie?

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A 6 kilót minimum el fogja érni, az enyém is keverék kandúr és 11 és fél kiló :D

Amúgy átlagosan 8-12 kiló a hímek versenysúlya túlsúly nélkül.

3 éves korukig nőnek amúgy

2016. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem van egy fajtatiszta Maine Coon cicám, kandúr, és 6 éves volt júniusban. Jelenleg 10 kg-ot nyom a szentem, de télen ez felmegy plusz 2-3kg-mal. :)
2016. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

2. válaszoló vagyok

Elvileg 3-5 éves kora körül éri el az ivarérett állapotot (addig fejlődik), de az én cicóm idén nyáron kezdte csak el hívogatni a lány cicákat, de rá sem bagózott senki. :( :D

2016. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy kandúr maine coon mixem.A hónapban lesz 2 éves.5 kiló körül van
2016. aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!