Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS lehet valami baja a cicámnak?

SOS lehet valami baja a cicámnak?

Figyelt kérdés

Baromfi párizsi helyett sertéspárizsit tettem az ételébe, mert úgy szoktam adni neki, hogy párizsi, konzerv, táp. Későn vettem észre, hogy nem jót vettem neki.

Tudom, hogy sertéshúst nem.ehetnek macskák. Mi baja lesz így?


2016. aug. 4. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak nyersen nem ehetnek sertéshúst, a párizsi pedig főtt.

Ettől függetlenül nem tesz jót neki a párizsi. Nem való macskának (mondjuk, embernek sem). Tele van ízfokozóval, tartósítószerrel, túl sok sóval, és minimális a hústartalma. Én nem adnám neki.

2016. aug. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy baja nen lesz csak ne adj neki
2016. aug. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szereti és mindig kunyizik, ha szendvicset eszem. A másik nem ilyen, dehát egy cicának meg kell adni, amit akar :D
2016. aug. 4. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell megadni, ha az káros számára.

A gyermekedet sem fogod cukorkával etetni, hiába ő azt szeretné esetleg.

2016. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ìgy is mérgezed a macskádat. Azért "szereti", mert tele van ízfokozóval. Hidd el a mája meg a veséje nem szereti. Ha jót akarsz neki akkor kapjon minőségi macskatápot, azzal nem rövidíted meg az életét!
2016. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!