Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fial a macska. Állatorvos?

Fial a macska. Állatorvos?

Figyelt kérdés
Kb 3 órán keresztül vajúdott mire megszülte a második cicáját, nagyon szenved velük és nagyon kis vékonyak és gyengék a kicsik. Valószínűleg a második életben sem marad. Kihívtam a dokit. Mit tud ilyenkor csinálni? A cica már idősebb, kb 8 9 éves és le van kicsit soványodva. /ivartalanítás azért nem volt mert most kerult ide a macsek/

2016. aug. 4. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Ha szükséges, ad injekciót a fájások megerősítésére.
2016. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kapott méhösszehúzót. Már meglett 2 azóta de nem nyalakszik és nem rágja el a köldökzsinórt... Ilyenkor tudok rajta segíteni?
2016. aug. 4. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van amikor sokáig elhúzódik...állatorvos mindenképp lássa, mert ha marad benne cica akkor meghal. Ha a kicsik megmaradnak és nem szopnak már akkor ivartalaníttasd ki mindenképp, mert már idős az elléshez!

Ha úgy látod, hogy nagyon gyengék akkor tudsz venni az allatosban tejpótlót (Royal Canin pl) azzal tudod őket cumiztatni. Én tettem bele Calopet pasztát is. Így is kicsi az esélye, hogy megmaradnak, nekem az 5 szelektìvben talált piciből 1 maradt meg.

2016. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nyeszlék... az állatorvos szerint nem kéne hagyni neki egyet se.

Már nem lesz több cicája. A köldökzsinórt az utolsó cicánál nekünk kellett elvágni, mert ő nem csinált abszolút semmit, csak feküdt. Úgy dől el mint egy zsák, teljesen erőtlen. Vizet ivott kicsit, de épp hogy. Valami immunerősítőt akarok neki venni, csak nincs a városban állat patika... :(

2016. aug. 4. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi van a cicával?? És a kicsikkel? :O Hogy vannak? Orvos mit mondott?
2016. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kicsik már nincsenek... fejletlenek voltak.

Az anyuka pihenget, de nem akar mosdani sajnos. Nagyon erőtlen.

2016. aug. 4. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!