Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova tegyem a használt macskaa...

Hova tegyem a használt macskaalmot?

Figyelt kérdés

Panelban laktunk, ott az erkélyen volt egy lezárható vödör, amibe gyűjtöttük a piszkot, pisis almot, majd ha megtelt levittük a szemétbe.


Elköltöztünk kertesbe, és itt nem akarom beledobni a kukába, ami az udvaron áll, mert nagyon büdös lesz tőle, még ha kis zacsikákban is van a cucc.


Kertes házban hova lehet tenni az ilyet?



#piszkos macskaalom #használt macskaalom
2016. aug. 4. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Én zacskóba teszem, és jól begörcsölöm a száját. Nem jön ki a szaga. Amúgy itt is megteheted a vödrös megoldást, és szemétszállítás előtti este egy kukászsákban tegyétek bele, akkor nem fog belerohadni a napon
2016. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van, kedves válaszoló. Erre nem is gondoltam. :D
2016. aug. 4. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Én, amikor kertesbe költöztünk, a kert hátuljában felástam egy kisebb területet, hogy jó porhanyós legyen. És odacsalogatva a cicát megmutattam, hogy az alom felét odaöntöttem, és elegyengettem. Nézett engem is, a helyet is, szagolgatott.

Nem részletezem hosszasan, bár a benti almot is megtartottuk, de oda havonta csak egy-két alkalommal végzi a dolgát. Kijárós cica lett, és hátul végzi a dolgát. Azóta már az alom bedolgozódott a földbe. De a helyet puhán tartom, hogy könnyű legyen gödröt kaparni... Nagyon szeret kint lenni, még télen is.

[Amikor télen indulok munkába, akárhonnan előkerül a házból és odaáll az ajtóba, és néz rám, jelezve, hogy Isten őrizz, hogy bent hagyj, megyek ki veled a szabadba, majd este beengedsz, de az egész napot nem fogom idebenn tölteni!!!]

2016. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!