Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel lehet felvidítani egy...

Mivel lehet felvidítani egy macskát?

Figyelt kérdés
Régebben tettem fel kérdést macska depresszióval kapcsolatban. Mitől érzi jól magát egy macska?
2016. aug. 4. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

"Régen imádott játszani és állandóan simogattam, de azóta lefialt, és néha napján dorombol csak egy picit, olyan mintha nem akarna velem lenni."


Ez teljesen normális jelenség, hogy amikor kiscicái vannak, ők lesznek számára az elsők. A hízelgés a gazdinak és a játék háttérbe szorul.


"Pár hónapja tavasszal, 5-öt, még 1 van nálunk."


Gyászolja, hogy elvesztette a kölykeit, nem csoda, ha nincs kedve semmihez. Adj neki időt, hogy feldolgozza és elfelejtse.

2016. aug. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálattal közlöm veled a macskád elromlott. Szerezz be egy másikat ami működik!
2016. aug. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szó szerint egyetértek a 9-es válaszolóval, ugyanezeket akartam írni, csak előbb végigolvastam a válaszokat.

Állatorvos, utána, - ha minden rendben, - akkor IVARTALANÍTTASD! ... ez mindennek a kulcsa.

Mindezeket úgy mondom neked, hogy mindig is voltak cicáink, 18-20 évig éltek, nagy elégedettségben, vidáman, de mind ivartalanítva volt.

Pedig falun élünk, ahol a macska "fogyóeszköz".

2016. aug. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

van a régi vicc szerinti megoldás:

pörgesd a fejed fölött 5 percig, majd tedd le. Garantáltan felvidul attól, hogy végre leraktad :)

De viccet félretéve, sok simi, játék. Keregetős, szaladós játékok. Pl vegyél egy egyszerű lézerceruzát, nagyon jól ki lehet vele fárasztani. Vagy pl a miénk kis korában nagyon szeretett kislabdákkal apportírozni. Eldobod a labdát és simán visszahozza. És örül, hogy teljesítette a "rá bízott feladatot"

2016. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!