Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki segítene hol szerezhetn...

Valaki segítene hol szerezhetnék cicát?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, Magyar országon csak áthaladni szoktam. Szerbiai vagyok és most Németben élek. Szóval Szerbiában nem szeretnék cicát keresni itt németben pedig drága. Így maradt Magyarország. Na most nekem egy egyszerű kiscica kell max. annyi az elvárás hogy cuki legyen :))


Mivel nem tudunk pár óránál tovább maradni jó lenne ha rögtön elvihető lenne. Az a gond hogy bárhol nézem nem találok oltott cicát. Határon viszont csak veszettség ellenivel vihetem át. Mivel csak 2 hétig leszek Szerbiában ezt magam nem tudom megoldani :( A lényeg hogy a cicának vagy 3 hónap alattinak, vagy 3 és fél hónaposnak kell lennie oltva. Sajna ilyen cicát még menhelyen sem találok. Felnőtt cica nem jöhet szóba a kutyánk miatt. Tudnátok segíteni? Nagyon el vagyok keseredve :(( Bocsi ha nem érthető ha kell leírom még 1x (ui: nem feltétlen ingyen cica kell, az oltásokat természetesen állom)



2016. aug. 4. 15:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Írtam hogy az útlevelet, oltást, chipet állom természetesen de nem fogok 100 eurót adni egy chip nélküli oltás hiányos kis keverékért.... az itteni menhelyet meg hagyjuk.... csak egy kutya 200-300 euró...
2016. aug. 4. 17:35
 12/14 A kérdező kommentje:
Na köszi a segítséget úgy néz ki megoldódott.
2016. aug. 4. 18:16
 13/14 anonim ***** válasza:

Kutya. De te macskát akarsz, és annak viszont megvannak az oltásai.

Amúgy 1. Van ingyen itt is, de én amit linkeltem van közte 30 euroért is sztem egyáltalán nem sok(nekem 30 eurobol nem jön ki a napi kajám, kávém üdítőm)

2. Ha annyira érdekelnek az oltások, remélem tudod, hogy kint 70-100 euro egy oltás, minimum. Vagy emiatt is haza akarsz szaladgálni majd 2 hetente?

De mindenestre ha ennyire spórolni szeretnél, akkor utazz a kánikulában 12-15 órát egy 2 hónapos macskával, ami még téged sem ismer, és akkor maga az állat teljesen ingyen volt.

(sosem értettem az ilyet, ha erre nincs pár euro, ha majd beteg lesz honnan fogsz előkotorni 200-300 eurot, vagy akár jóval többet, nemrég műtötték az idősebb 13 éves cicám, 650 euro volt. Kint nem csak a macska "drága" hanem a tartása is, sztem gondold át mégegyszer hogy mibe vágsz, nekem nem lenne szivem egy ekkora úttal kínozni, úgy, hogy frissen választod el a családjától, és még benned sem bízik...de úgysem tehetek ellenne semmit, szal csináld ahogy akarod...)

2016. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A tk-s kutyámat 3 hónaposan hoztuk ki :) 1300 kilométer 23 óra :) A kutyám mióta itt van (3 hónapja) több száz eurót ráköltöttem. De egy keverék macskáért nem adok 100 eurot. Ha oltva chip-elve lenne akkor érteném de egy sima macska chip,oltás,féregtelenítés nélkül nekem nem kell, a macskáért nem fizetek. 2 éve vagyunk itt nem megy olyan jól hogy 100-200 eurót ráköltsek egy keverék oltás stb. stb. nélküli macskára... akkor inkább félre teszem a kutyára... Remélem értjük egymást :) Mint mondtam a kérdésemre megtaláltam a megoldást :)
2016. aug. 4. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!