Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicusom lába elég nagy...

A cicusom lába elég nagy ütést kapott. Voltam vele dokinál, megtapogatta, megröngenezte, eltörve nincs, de mégsem áll rá, azt a lábát nem használja. Mennyi idő lehet a gyógyulásig?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én macsekomnak is ütödött meg már a lába. Kb egy hét volt, mire ugyanúgy szaladgált, mint előtte. Gyors gyógyulást a cicádnak.
2008. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,szóval kb. egy hét is lehet. Akkor bizakodom.Köcce szépen:))
2008. szept. 30. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy megnyugtassalak: nalunk majdnem ket het volt. Hogy elkeseritselek: Tornaztasd! Kulonben komolyabb baja is lehet (izomsorvadas).
2008. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre,hogy a bal hátsó lábát nem igazán használja,gondoltam az fáj neki,azt üthette meg.De amikor a hátán fekszik és simizem,akkor nyöszörög és a hátán is érzek egy kis dudorkát.Mintha nemis a lába,hanem a háta fájna.A gerincről is készült röntgen és törés nincs.
2008. okt. 1. 06:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Hálistennek a cicák életerösek, / nem hiába mondják hogy 7 életük van / , képzeld el azt a storyt ami nálunk volt !

Volt egy édes cicám egy fekete félperzsa, ugatott a kutyám este , de nagyon, nem értettük, hiszen nem volt senki a kapuba, majd kimentem és láttam , hogy kint a keritésen kivül szegény el van ütve :( , szoltam a páromnak vigye be a kerteb , temesse el, én nem nézem meg !! És mig ásott egy gödröt , képzeljétek el azt látom másik macsekom kimegy és szagolgatja ! Én futottam utána és már késö volt , láttam ahogy repült a cica , nem találtuk meg, pedig megnéztük mindenhol, és képzeljétek el, másnap hátsó lábát nem használva elöjött !!!!! És 5 napig alig mozgott, majd már ki is járt 2-3 hétig sántitott, de eltartott az az idö hogy rendesen ráálljon kb 1 honapba, és azota is itt él velünk, ennek már 3 éve volt. Tehát ne ijedj meg, felépül !!

2008. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást,egyébként már most is jobban van:))
2008. okt. 2. 16:52
 7/7 anonim válasza:
Szia!Hát szerintem egy jó ideig pihennie kéne és sokat aludnia, akkor biztos hamarabb meggyógyulna. De azt sem szabad hagyni, hogy egész nap meg se mozduljon, mert akkor csak rosszabb lenne hisz teljesen ledermedne. Kb 2. hét lhet, de akár eltarthat egy hónapig is.
2008. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!