Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 17 hónapos Maine coon kandúrom...

17 hónapos Maine coon kandúrom 7 kiló, nem kevés? Hosszú és vékony, eléggé finnyás szinte csak tápot eszik, mindennel próbáltam, de semmit mást nem fogad el.

Figyelt kérdés

2016. aug. 5. 19:24
1 2
 1/18 anonim válasza:
0%
Fogsz szépen egy tölcsért, letuszakolod a torkán, aztán mehet, ami csak beléfér. ;)
2016. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A husi sem kell neki? Én azzal etetek táp mellett.

Lényegébe9n most lesz másfél éves. Olyan 2, 2és fél éves korukban kezdenek el mackósodni, addig átlagban nyurgák. Ha tippelnem kéne olyan 8,5-9 kiló lesz 3 éves korára

2016. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm a válaszod :) kicsit aggodtam, mert olyan nyurga mintha éhezne :/ és a legjobb kajákat próbáltam már. A nedvesből a szaftot lenyalogatja és annyi, kicsinek nagyon jól evett, de most Csak az orijen tápot eszi, nagyon ritkán elfogadja a nyers csirkemellet. Főve semmilyen húst.
2016. aug. 5. 20:12
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ó az enyém meg a masik véglet. 11 kilónyi feketelyuk a macska. Mindent feleszik. Zöldséghajat, száraz rizst, tésztát, gombahajat, vöröshagyma héját, mindent, pedig ott van előtte a táp(mi nem rég váltottunk orijenről applawsra, ugyanis 2 cicám megunta az orijent) és vacsira 2 nagy marok húst kap, amiből gyakran marad is még, és úgy dobom ki másnap. Muszáj vtam párommal zárat szereltetni a konyhaszekrényre, mert folyton kukázik, de már azt is ki tudja nyitni, úgyhogy jövőhéten zárcsere a kamrán, hogy kulcsra zárható legyen, mert az ajtókilincs nem állítja meg...:D
2016. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Az orijen tap nagyon jo, lehet neki ilyenek a genjei.. En nem aggodnek a 7 kg is szep suly... Ivartalan?
2016. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Na most már nem csak a kismamák kiváltsága, hogy úgy kell utána számolni, hány éves a poronty?
2016. aug. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
4-es most jót nevettem :D biztos ez is vâltozó, mint az embereknél valaki imád enni van, aki csak azt ami a fogára való. Vicuska ivaros a cicám, arra is gondoltam, hogy tavasztól őszig ugye szerelemi időszak van, bár kizárólag benti cica, de érzi a környékbeli csajokat, és lehet ezért diétázik :)
2016. aug. 6. 08:20
 8/18 A kérdező kommentje:
2# Külön köszi, hogy leírtad,a fejlődêst, ugyanis erről sehol nem talâltam semmi infót, akinek meg nem volt ilyen cicája az meg honnan tudná... Azért teszik fel ezt a kérdést nagyon sokan különböző korban, mert nem tudja, mi a normális fejlődés menete, persze elég széles a skála, mert a kandúroknál találkoztam kifejlett 6,8kg- 13kg-ig.
2016. aug. 6. 08:34
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ivarosság lassíthatja megállíthatja egyébként a fejlődést. Nekem pici cicaként(pici...4 hónaposan volt 2ésfél kiló:D) lett ivartalanítva, minden bizonnyal ez is közben járt, hogy ilyen szép nagyra nőtt. Egyébkén 5 éves koráig fejlődött, 4 és 5 éves kora között nőtt még 2 centit hosszban, egyet marmagasságban, és 35 dekát szedett fel még pluszban. Azóta megállt. Így most 11,15-11,35 deka, sztem attól függ, mennyi krumplihajat nyelt el :D
2016. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Teljesen megnyugodtam, az én cicám 4 hónaposan 3kg volt, és úgy nőtt, mint a gomba havonta kb. 80 dekát szedett fel, 8-9 hónaposan 7,6kg volt és most tavasszal kezdődött ez a válogatás ... Ja és az ablakban énekel naphosszat, szerenádot ad a szomszéd lányoknak ... Tiszta szerelmes sztem :)
2016. aug. 6. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!