Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskától elkapni? Véres...

Macskától elkapni? Véres nyálkás széklet?

Figyelt kérdés

Macskánk véres nyálkásat kakált,adtunk neki féreghajtót és rendbe jött,most visszük majd orvoshoz is.

Most viszont úgy tűnik elkaptam.Van embereknél egyéb tünet vagy ugyan az mint állatoknál?Gyógyszert orvos ír vagy patikában is kapni?


2016. aug. 9. 13:16
 1/1 anonim válasza:

Menj el először az állatorvoshoz, mondd el a cica tüneteit, és Ő majd elmondja, hogy mi lehetett a baja + azt is, hogy fertőző-e emberekre. Ezután majd átküld orvoshoz, aki kiír neked megfelelő gyógyszert. Tényleg tudakold meg, mert megesik, hogy egy cicán átszalad egy betegség, embereknél pedig súlyos következményei lehetnek.

Az én cicám galandférges volt, ami emberekre halálos, és ráadásul fertőző is, szóval kaptam oltást, amit az állatorvos írt fel nekem receptre, majd a háziorvos beadta.

2016. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!