Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámat elgázolta egy...

A macskámat elgázolta egy autó, amit túlélt. Gerinctöréssel, és a két hátsó lába lebénult. Van számára még valami megoldás? Vagy a legjobb lesz az altatás? :/

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
jajj sajnálom! hány éves?
2016. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
60%
Mindíg van remény!!! Van olyan cica akinek egytlába sincsen még is boldog!!!
2016. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az állatorvossal tudod legjobban megbeszélni.

Ő látja röntgen alapján, hogy mennyire sérült a gerincvelő, van-e remény arra, hogy csak átmeneti ez az állapot.

2016. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

6éves lesz már lassan. Sok mindent kibírt eddig..

Csak a legrosszabb,hogy a munkám miatt nem igazán tudok rá vigyázni,bent a házban sem tudom hagyni,mert nem igazán tud szobatiszta lenni ilyen állapotban. Kint meg a betonon,lehorzsolja a lábáról a bőrt:/

2016. aug. 10. 19:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

6 éves cica még fiatal. 15-20 évig is élhet...


Tipp: ha lát reményt az orvos, átmenetileg, amikor dolgozol, egy jó nagy ketrecben lehetne őt bent tartani a házban, amiben van valamilyen alom is, amit ki tudsz takarítani, ha hazamész.

2016. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Ne kínozd. Szenvednél te is, ő is.
2016. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ezt az állatorvossal kéne megbeszélni. ha ő altatást mond,akkor én még elvinném egy másik dokihoz is. ha ő is altatást javasol,akkor sajnos muszáj.

de ha van rá esély,hogy túlélje és teljes élete legyen,akkor én megtennék mindent,hogy így legyen.

de mondjuk ezek után kétlem,hogy többet is kinti cica legyen. nyomtalanul nem fog elmúlni ez a sérülés. + ha egyszer elgázolták,akkor nem alkalmas a lakóhelyed arra,hogy kinti cica legyen. ha forgalmas út mellett laksz,akkor nem szabad kint tartani. szóval szerintem benti legyen,hogyha megmarad. ivartalanítással jobban szoktatható.

2016. aug. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mit tanácsolt az állatorvos?
2016. aug. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy videó, ahol egy béna, macskából masszírozza ki rendszeresen a dolgokat, mivel nem tudja elvégezni a dolgát:


Squeezing cat to help her urinate:

http://www.youtube.com/watch?v=2pl7j-FTsNE

2016. aug. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Úristen. Ez a video... Nem élet ez így a macskának, szörnyű lehet neki. Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy az a gazdi tesz legjobbat a cicájával, aki mindenáron életben tartja.
2016. aug. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!