Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Happy cat macska száraz táp...

Happy cat macska száraz táp milyen minőségű? Érdemes olyat venni?

Figyelt kérdés
A drágábbra nem tudok sajna beruházni, mint pl az Orijen, Acana fajtákra. A Happy Catet és a Félixet ajánlották, ha jól tudom azoknak is magas a fehérje tartalma.

2016. aug. 11. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen cica, kistestű vagy nagy, a Happy cat egy egerésző házicicának bőven megfelel, de mondjuk egy Norvég erdeinek vagy egy maine coonnak kevés. Ha adsz mellé egy kis csirkemellet, szivet, májat főve vagy halat, akkor a nagyobb macskának is jó. De ha nagymacskád van, akkor ez a táp kevés. Én inkább hús párti vagyok, mivel a macskák alapvetően húsevők! Vehetsz csirkenyakat nyersen, vagy főve kissé összetöröm, olcsóbb és imádják, a csontossal óvatosan max heti 2x adok, mert keményebb lesz tőle a kaki... Feleslegesek ezek a fullosnak mondott méregdrága tápok, hússal olcsóbban, egészségesebb cicád lesz,persze ritkán, ha nem tudsz főzni neki vagy nem eszi a nyerset, akkor jó a táp.
2016. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kistestű, házi cica. Nem annyira hizékony mac
2016. aug. 11. 13:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem annyira hízékony macska, ezért próbálnék jobb minőségű tápot venni neki, hogy tartsa a súlyát. Persze táp mellett kap más is, alutasakost, házi kosztból is kér olykor, de elég válogatós.
2016. aug. 11. 13:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a legjobb a csirkemell, a tasakos nedves kajáknak a 80% -a víz... Felesleges pénzkidobás drágán vizet venni. Azért szeretik a cicák, mert tele van ízfokozóval, és ha megnézed a hústartalmát kb. 4%-ék! Főzzél neki kis csirkemáj, csmell, rizs, répa, a növény legyen max 10% a többi husi ! Ha nem jó evő akkor cicának való Béres cseppet vegyél, immunerősítő, roboráló, és étvágytalanságra is kiváló.
2016. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A happycat a már elmegy tápok közé tartozik. Egy szimpla házicicának meg fog felelni. Annyi biztos, hogy a bolti márkáktól(whiskas, kitekat stb) jobb
2016. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És a Félixről mi a véleményetek? Happy Cathez viszonyítva?

Tasakost ritkán kap, heti 1 alkalommal max 2.

2016. aug. 11. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:
A félix egy nagy szar!
2016. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs róla véleményem, viszont a cicáim nem eszik meg, nekik az a véleményük.
2016. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!