Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának lehet adni embernek...

Macskának lehet adni embernek szánt laktózmentes tejet?

Figyelt kérdés
Amolyan tipikus, egerészős, kinti házi macska. Néha kapott igazi tejet, de csak pár csöppöt, azóta mindig besomfordál tejet kunyerálni, de tudom, hogy az nekik nem jó. Ráadásul már nem is fiatal, és nem akarom, hogy baja legen, mert nekik már könnyebben lehetnek emésztési problémáik. Nemrég pár napig pl. szorulása volt, de szerencsére megoldódott annyival, hogy egy ideig nem adtam neki száraz tápot, (bár imádja) csak konzervet. Szóval ha már ennyire tejet akar, jó az embereknek gyártott laktózmentes tej? Az miből van? Egyszer vettem magamnak rizs tejet kíváncsiságból, de nekem nem ízlett, sőt le sem ment a torkomon, pedig elég drága volt. Tudom, hogy vannak kimondottan macskáknak szánt tejek, de tőlem elég messze van állatokra specializálódott bolt, nem tudnám rendszeresen megvenni, viszont láttam bio pultokon laktózmentes tejeket.
2016. aug. 14. 13:09
 1/6 anonim válasza:
17%
Nekünk 2 éves kinti kan cicánk van és én sima tejet szoktam neki adni és imádja.
2016. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az enyém is imádja, abban nincs hiba, csak úgy hallottam nem volna szabad adni nekik. Most hogy már idősebb és volt ez a szorulásos problémája is, már nem tudom mivel teszek jót.
2016. aug. 14. 14:38
 3/6 Platypus ***** válasza:
97%
A spéci macskatej és a bolti laktózmentes tej abban különbözik, hogy az előbbinek puccos cicás flakonja van és 5x annyiba kerül.
2016. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze :)
2016. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. Hát kb. én is így hittem, de gondoltam már inkább megkérdezem :-D
2016. aug. 14. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, azt elvileg lehet neki adni. De van olyan cica, akinek még a laktózmentestől is hasmenése lesz, pl. az enyém.
2016. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!