Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől függ, hogy egy macska...

Mitől függ, hogy egy macska mennyire nyávogós?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, ez teljesen véletlenszerű...volt hangos macskám aki mindenkivel szóbaállt úgymond,olyan is volt aki csak nekem nyávogott, a többieknek nem, és volt olyan is aki meg se nyikkant. Mi határozza meg, hogy egy macska mennyire "nagydumás"?

2016. aug. 14. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Meghatározhatja a személyisége is.
2016. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A természete, jelleme. Talán egy kicsit a fajta is számít pl. a sziámi híresen beszédes.
2016. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Személyiség, és ha fajtatiszta, akkor azon belül is vannak jellegzetességek, pl nekem sziáim:nagyon beszédes, ragdoll: beszédes, de maga halk visszafogott módján, és csak velem, maine coon: trillázik ezerrel, bengáli: idiótán nyávog, ő viszont akkor, ha egyedül van, és hív, keres minket.

Régebben vt házicicám, aki csak tátogott, de sosem jött ki belőle hang 14 év alatt.

2016. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!