Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak (him macska)...

A macskámnak (him macska) valami betegsége lehet?

Figyelt kérdés
már elmúlt 1éves, de nem jár nöstényhez se sehova. egésznap itthon van. van egy tesója az meg egésznap nőzik. mi lehet vele? múltkor ide jött egy nöstény macska a szomszédból de ő meg elfutott előle. mi lehet a baj?
2016. aug. 15. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy még nem csavarog. Ivartalanítani kellene a tesóját is.

Őt pedig kivizsgáltatni, ha úgy gondolod, hogy valami baja van.

2016. aug. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól még nem beteg hogy nem hajtja a csajokat. Elsőnek igaza van, ivartalaníttatni kellne mindkettőt: Gondolj rá kérlek hogy a macskáknak is vannak szexuális úton terjedő betegségei, mint a macskaleucósis, ami GYÓGYÍTHATATLAN betegség. Kérlek nézd a cicád érdekeit, és ivartalaníttasd őket.
2016. aug. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul a kandúrok borzalmas sérüléseket tudnak szerezni párzási időszakban .

Ez is egy érv ,az ivartalanítás mellett.

Az állandó spriccelgetéseket már nem is említem.

2016. aug. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kellene büszkének lenni, hogy sokat csajozik a macskád! A párzási időszaknak lassan vége, én úgy tudom, nem születhetnek kiscicák novemberben.

Tényleg jobb lenne az ivartalanítás, mindkettőnek! Majd, ha egy hét csavargás után, lefogyva, pisiszagúan, egy szemmel jön haza, akkor veszed észre. Egymással sem fognak veszekedni. Lehet a macskád kiskorában vagy valamikor megsérült, vagycsak egyszerűen nyugodtabb természet, a másiknál.

2016. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én macskám szintén kandú és egyszer úgy jött haza(párzási időszakból), hogy pont a szeme mellett a vízvonalnál karmorlát meg, kuyta harapás volt az első lábán a a hátsó lábá sztem bele lépett valamibe+csupa karmolás volt a háta és a nyaka. Azonnal szaladtunk a dokihoz.(nekem is 2 kanim van a nagy a csajozós a kissebb az nem mind kettő ivartalanították a nagy a sérülése után azóta nincs ilyen! :)) A macskáid érdekében ivartalanítsd őket. És a kérdésre válaszolva :D lehet a (nem csajozós macskád) nyugodt és békés természetű egy szóval ilyen a természete,tulajdomsága.
2016. aug. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!