Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sürgős! Kiscicámmal mi van?

Sürgős! Kiscicámmal mi van?

Figyelt kérdés
3 és fél hetes kiscica, beesett az ágy, és az ágyneműtartó közé, kishíján beszorult, alig tudtam kiszedni. Még nem tud enni, inni már igen, még anya tejen él, de az anyja nem foglalkozik vele, a tesója van vele (egy másik alomból)Most liheg, nem iszik nem eszik, nem szopizik, fekszik, mit csináljak?!

2016. aug. 15. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan vidd el orvoshoz, nehogy baja legyen hiszen még pici és nagyon törékeny. Az ilyen helyeket ahova meg be tud esni tömködd ki valami ruhával.
2016. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már 12-ször felhívtam (tényleg), nem veszi fel, bringával elugrottam hozzá, nem volt ott :(
2016. aug. 15. 15:06
 3/5 A kérdező kommentje:
és nagyon gyorsan veszi a levegőt, olyan mintha lihegne :(
2016. aug. 15. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Történt azóta valami?
2016. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tejjel kell itatni!!!!!!!

HA NEM AKARJA NYOMD A SZÁJÁBA!!!! NEM HALHAT MEG!!!!

HA MÁR TUD ENNI AKKOR A FALATOKAT NYOMD LE A TORKÁN!!!!

NEM VICC!!!! EZT MEGCSINÁLOD EGY PÁRSZOR ÉS RÁSZOKIK AZ EVÉSRE! ANYÁM IS EZT CSINÁLTA AZ EGYIK VOLT CICÁNKKAL!

2016. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!