Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség a macskámra véletlen...

Segítség a macskámra véletlen olyam bolha cseppet kentek ami a kutyák ravaló!?

Figyelt kérdés
A kis cicám remeg rángatozik mit tudnék ilyenkor tenni ? Az álat orvos azt mondta hogy nem tud vele mit kezdeni mert nincs nálla elenszer erre és már csak a macskán mulik minden. De azért irok ide hogy hátha tudtok valamit? nagyon de nagyon meg köszönném :(

2016. aug. 15. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Gyorsan mosd le rola a cseppet
2016. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Ne is haragudj, de ha a diplomás orvos aki évekig ezt tanulta + ezt a foglalkozást folytatja azt mondja hogy nem lehet vele mit kezdeni ellenszer nélkül, akkor majd valaki jön és egy házi praktikával kisegít? Nyilván nem citromlé és víz van az ellenszerben, vagy bármi amit a ház körül összeszedhetsz, hanem gyógyszer.


Vidd másik orvoshoz amíg nem találsz olyat akinél van ellenszer, ha létezik ilyen...

2016. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már 4x meg fürdettem de még semmit nem javult :(
2016. aug. 15. 19:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Másik orvos? Miért olyan nehéz elvinni orvoshoz? Ha a gyerekednek lenne valami baja akkor azt is annyival letudnád, hogy nem tud semmit csinálni a doki?
2016. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem is gyorsan vidd el másik orvoshoz!
2016. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A környékünkön nincs másik orvos kis faluban lakom :( tudom hogy az orvosnak igaza van de kitudja én reménykedem nagyon a szívemhez nőt
2016. aug. 15. 19:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
mennyire van messze egy másik orvos? közeledben nincs egy nagyobb város?? lécci ne csak reménykedj, és ne csak azért mert hozzádnőtt. b@$zki, ez egy élet! egy ugyanolyan élet mint a tied! és a te felelősséged!
2016. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azonnal le kell mosni róla, de gondolom ezen tulvagy.

Májerősítő, és _infuzió_.

A permetrinnek nem csak az állatorvosnál, hanem ugy mindenestül nincs ellenszere, de a tünetek kezelésével jó eredményeket lehet elérni, hogy a macska tökéletesen felépüljön.

Namost, amelyik állatorvos ilyenkor nem azonnal az infúziót javasolja, az menjen inkább sintérnek. :/

Kutyának oltást beadni, kan(dúrt) herélni 8 általánossal is lehet*. Ehez fölöslegesen végezte el a egyetemet. :/


*Igazából nem lehet, de nem azért, mert diploma bonyolultságú, hanem mert tilos.

2016. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már minden rendben van köszönöm a segítséget kapot infuziót meg mindent amit kell az álat orvos azt mondta fel fog épülni csak pihennie kell sokat meg ilyen calcimusc ot adott neki és nem reszket annyira 200kmert mentem vele de megèrte
2016. aug. 16. 00:22
 10/10 anonim ***** válasza:
20%
Úgy meséled, mintha ez nem lenne alap dolog.
2016. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!