Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5 hónapos sziámimnak nagyon...

5 hónapos sziámimnak nagyon hasmenése van, miért?

Figyelt kérdés

vagy egy öt hónapos sziami kandurom

miota nalam van, hasmenese van. eloszor arra gondoltunk, hogy uj hely, uj kaja stb, ezert valtogattuk a kajat neki.

de azota is. penteken voltunk allatorvosnal, aki megvizsgalta, es vervetel is volt, de elvileg nincs baja?!!

belsarat nem nezett, mert a lazmeronel is ideges volt a cica.


kaptunk minta tapot, es mondta h azzal etessem.

idaig stagnalt es valtozatlan volt, viszont ma durvabban megy a hasa...

iszik sok vizet, eszik is rendesen


száraz tápot nehézkesen, nem szereti, inkabb az alutasakosat (royal canin)

most vettem neki száraz royalt, arra gondoltam, hogy akkor mostantol nem adunk neki alutasakosat...


volt valaki hasonlo helyzetbe?


szen tablettat adhatok neki?


2016. aug. 15. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szén tablettát ne adj.

Próbáld ki a következőt legalább pár napig: vízben péppé főtt rizs főtt csirkemell filével.

2016. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szintén sziámim van, nekem kissebb, most 16 hetes. 2x kapott royal canin alutasakosat, mind2 alkalommal 3 napig ment töle a hasa, hiába csak 1x evett belőle. Nekem szárazat kap(még szintén royal, de hamarosan váltunk) és főttcsirkehúst belsőséggel, és semmi baja. Az alutasakos nem működik. Nem tudom miért, többi cicámnak nincs baja tőle
2016. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvettem tőle az alutasakos kajat, es csak szarazat kap, csirkemellet meg ilyeneket, viszont csorikam, leül es mar oda is wczik, nincs ideje elfutni az alomig
2016. aug. 16. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!