Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek sem fél a macskátok a...

Nektek sem fél a macskátok a kígyóuborkától?

Figyelt kérdés
Ma vicces kedvemben voltam, van két macskám, egy kis fehér akit Tobzoskának hívnak meg a másik vörös aki a Julius névre hallgat! Gondoltam ma meglepem őket egy kis kígyóuborkás ijesztgetéssel, mert láttam sok vicces videót róla, de Tobzoska csak átlépte az uborkát, Julius meg majdnem megette... Nem félnek az uborkától, most mit tegyek?

2016. aug. 15. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én macskáim se félnek tőle.
2016. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kár, pedig jó lenne ha félnének... Talán hiányzik belőlük az alapvető életösztön vagy csak oltárian lusták?
2016. aug. 15. 23:26
 3/12 anonim válasza:
100%
Hogy mit csinálj, amiért nem félek tőle: hát ubisalátát!!! Meg egy jó pörköltöt hozzá még!
2016. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy youtube videóban leteszteltek egy csomót, a macskák fele sem ijedt meg tőle... Nekem sose jut eszembe letesztelni, múltkor igen, de csak fürtös uborkánk volt, attól nem fél. De belevaló cicc, szerintem a kígyóuborkától sem, bár ki tudja?

S azért biztos számít a szitu, OK, hogy eszik, majd hirtelen meglátja, de nyilván egy macskának sem mindig ugyanolyanok az idegei... Erről sosem láttam kísérletet, bár aki rá se bagózik vagy nyalogatja, az bizonyára soha az életben nem fog 2 métert ugrani hátrafelé...

2016. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan negatívan gondolkodsz... Nem lusták vagy életösztön nélküliek, inkább bátrak vagy okosak :D
2016. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem az uborkától félnek hanem attól, hogy mi a szar került mögéjük miközben belemerülve falatoztak.


[link]

2016. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk Julius elkezdett játszani vele meg harapdálni az uborkámat, de Tobzoska csak átlépte, talán valami hasonló macska-ellenes ijesztgetést tudna valaki ajánlani, ami persze nem veszélyes a macskákra?!
2016. aug. 15. 23:46
 8/12 anonim ***** válasza:
A macskáim nem, de én igen! :3
2016. aug. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én a kígyóktól és az uborkáktól is tartok!
2016. aug. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém sem félt. Direkt mögé csempésztem kajálás közben, ránézett az uborkára, majd folytatta az evést. :D
2016. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!