Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nem végzi a dolgát az...

A cicám nem végzi a dolgát az alomba. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt semmi probléma vele de most másfél éves benti cicám folyamatosan máshova piszkít.Az alom naponta többször is ki van tisztítva.Teljesen tanácstalan vagyok. 3 napja jöttem meg egy 1 hetes nyaralásról addig anyukám vigyázott rá.Azóta vannak problémák.Próbáltam utána olvasni de csak annyit találtam hogy a gazdi hiánya az oka.De már itthon vagyok és még mindig máshol végzi a dolgát. Minden puha dolgot megtalál.Az ágy volt az első áldozat onnan már ki lett tiltva de nem áll le.Kérlek segítsetek, mit tegyek?
2016. aug. 16. 20:48
 1/3 zombienyul ***** válasza:
100%

Hasonló problémával küzdöttem.


Az első ok: Valóban a hiányod.

A második: Lehet valami nem stimmel vele, amit jelezni akar (gyomorbaj, etc..)


A tanácsom: Ha orvosilag minden okés, akkor vegyél szagtalanító sprayt és fújd be vele a helyeket ahova piszkít, szedd össze a kakiját tedd bele a tiszta alomba és mutasd meg neki, hogy ott a helye, fogd meg a mancsát és kapargasd vele az almot.

Nagyon bután hangzik elhiszem, de hidd el ugyanezt csináltam... :D

2016. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!!
2016. aug. 17. 07:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Az össze-vissza pisilés húgykőre is utalhat, ami sürgős orvosi ellátást igényel.

Természetesen pszichés oka is lehet.

2016. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!