Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez a cicám kedvenc játéka....

Ez a cicám kedvenc játéka. hol tudok ilyet venni?

Figyelt kérdés

Ilyesmi a cicám kedvenc játéka: [link]

Sajnos már alig van rajta néhány műanyag szál. Szeretnék neki venni újat, de sehol nem találok. Külföldi webshopokban is néztem, de a legolcsóbb is 4000 Ft fölött lenne szállítással együtt. Ti láttatok már ilyen játékot? Hol tudok venni?



2016. aug. 16. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az abc-zoo honlapját tudom ajánlani rengeteg jó termékük van és az árakat is barátinak gondolom. Bá bevallom cicás dolgokat nem néztem. Less rá egy próbát megér. 😊
2016. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is imádja, és ugyan ez vt a bajom, hogy sehol sem találtam aztán... úgyhogy én csináltam neki :) így meg párszáz ftból kijössz. Vettem ugyan ilyen fényes fóliát(csomagalópapírok közt van) levágtam belőle egy kb 10 centi széles, 20 centi hosszú lapot, kb 7 centi hosszúságban a 10 centis oldalában bevagdostam dekorszikével a csíkokat, vastag ragasztót tettem a 3 centis felére, úgy, hogy a ragasztónak csak a fele fedje a fóliát, és feltekertem egy pálcára. A biztonság kedvéért még átekertem ragasztóval. Nem olyan dizájnos mint a bolti, de tökéletesen működik, és miután a cicám kb fél év alattújra szétszedi, van anyag bőven, hogy restauráljam :)
2016. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egy hurkapálcára vagy fakanál nyelére kösd rá a karácsonyi aranyhajat, vagy valami csillogó nejlonszatyrot vágj fel csíkokra és azt kösd rá
2016. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tesco
2016. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem az abc-zoo honlapját, sajnos nincs ilyen játékuk.


Viszont nagyon jó ötlet készíteni sajátot. Köszönöm szépen a tippet és a leírásokat! :)

2016. aug. 16. 22:03
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha Tescoban járok, megnézem majd ott is. Eddig még nem jutott eszembe.

Ha a hétvégéig nem találok boltban vagy webshopban, tényleg készítek egyet :)

2016. aug. 16. 22:07
 7/8 anonim válasza:
2016. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Mi cicánk is szereti.

2016. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!